MINIS mobilus karkasinis amelis, tai vienas iš trijų namelių variantų, kurį mes siūlome įsigyti. Kam jis galėtų būti pritaikomas, dažnam sunku įsivaizduoti. Sunku suprasti koks namelio dydis, kiek kambarių galima įsirengti, kam jis gali būti skirtas. Labai dažnai klientui suvokimas ir įsivaizdavimas ateina tik pamačius namelį gyvai. Tačiau mums svarbu, kad klientai, kurie dar nerado laiko atvykti pas mus į statybų aikštelę apžiūrėti statomų namelių, galėtų suprasti šio namelio paskirtį.

 • MINIS namelis puikiai tinkamas, kai norima nedidelio namelio, optimalaus sprendimo kainos atžvilgiu, tačiau tuo pačiu, kad jame būtų galima susikurti pagrindines, reikalingiausias namų erdves.
 • Namelyje galima įsirengti miegamąjį, svetaine su virtuve ir vonios kambarį. Viską, kas reikalingiausia.
 • Mobilus namelis gali būti pritaikytas ne tik kaip gyvenamasis, tačiau taip pat gali būti tinkamas įsirengti dirbtuves, sandėliavimo patalpą, pirtį, svečių namelį ir kita.

Šis apie 21 m2 mobilus namelis puikiai tinkamas gyventi porai, įsirengti kaip studiją, gyvenamą erdvę sodyboje ar kito tipo sklype. Nameliui nereikia statybos leidimo, nes jis yra kilnojamas ir gali būti bet kada  transportuojamas į kitą vietą.  

6 m x 3,5 m x 3 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame tilps visas kas reikalingiausia: sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvė, spinta, atskiras miegamojo kambarys bei vonios kambarys su dušo kabina ir tualetu. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį vidaus pertvarų išdėstymo sprendimą ir susikurkite savo erdves.

Mobilus namelis turi vitrininį neatsidarantį langą, per kurį patenka daug šviesos, gali atsiverti itin gražus vaizdas. Dešinėje namelio pusėje yra vitrininės aliuminio profilio durys, kurios atidaro į lauko pusę. Na, o namelio gale, taip pat yra langas, kuris atsidaro į namelio vidų ir atsiverčia.

Įsigiję tokį namelį, standartinį, be pakeitimų, jūs  gausite mobilų namelį –  konstruktyvą su pilna išorės apdaila – skarda, mediena, langais, durimis. Namelio vidus: lubos, grindys, sienos apšiltintos 10 cm poliuretano putų sluoksniu, t.y. šilčiausiu šiltinimo būdu todėl namelis tinkamas gyventi tiek vasarą, tiek žiemą. Padarytos vidinės pertvaros pagal pasirinktą namelio vidaus išplanavimą.

STANDARTAS:

 • Karkasinis mobilus namelis su dviejų aukštų medinio karkaso grindimis.
 • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
 • Namelio apačia dengta tinkleliu nuo graužikų.
 • Namelio karkasas dengtas vėjo ir garo izoliacinėmis plėvelėmis.
 • Namelio fasado apdaila juodos spalvos classic skarda ir termo mediena.
 • Juodos spalvos aliuminio profilio dviejų paketų langai.
 • Vitrininis langas -neatidaromas.
 • Durys dešinėje namelio pusėje atsidarančios į lauko pusę.
 • Galinis langas atsiverčia ir atsidaro į namelio vidų.
 • Namelis iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis
 • namelyje padarytos pertvaros pagal pasirinktą kliento vidaus išplanavimą.

Tokio tipo namelis yra statomas mūsų statybos aikštelėje ir pastatytas transportuojamas pas klientą į sklypą. Nameliui pamatų nereikia. Dažnas klientas renkasi namelį pastatyti tiesiog ant viena kitos sudėtų šaligatvio plytelių. Kitas pasirinkimas – betonuojami arba gręžtiniai poliai. Kokį pagrindą pasirinkti, reikėtų atsižvelgti į gruntą.

Minis namelio konstrukcija yra labai tvirta ir sandari, todėl namelis gali būti pritaikomas pagal kiekvieno kliento poreikius individualiai. Klientai renkasi namelį ne tik pastoviam gyvenimui, tačiau ir laisvalaikio praleidimui sodyboje, įsirengia kaip dirbtuves šalia namų, svečių erdvei, pirčiai, ūkinėms patalpoms ar kita. Pritaikomumas labai platus ir įvairus. Todėl šis namelis yra ypač populiarus klientų tarpe.

Namelio vidaus išplanavimą galima pasirinkti patiems. Mes pateikiame vizualizacijas optimalaus vidaus išplanavimo, tačiau klientai nusprendžia kokio dydžio kambarių norėtų, kiek pertvarų reikia įrengti. Sprendimas yra jūsų, o mes įgyvendiname.

Minis namelio standartas yra be vidaus apdailos (kaip ir visi mūsų statomi ir parduodami nameliai), tačiau klientui pageidaujant, galime pasiūlyti dalinę vidaus apdailą ( elektros laidų išvedžiojimas, įvado lauke išvedimas, santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, pajungimai, apdaila medinėmis lentelėmis, gipso plokštėmis ar OSB.

Minis namelis yra tikrai kokybiškas ir ekonomiškas pasirinkimas, tiems, kurie nori turėti privačią erdvę ir susikurti ją pagal asmeninius poreikius.

Daugiau informacijos MOBILIŲ NAMELIŲ KATALOGE https://bit.ly/3tBvSQ3

Jeigu susidomėjote mūsų nameliais ir norėtumėte aptarti įsigijimo galimybes, susisiekite tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai