Degintos pušies medienos terasa

Lauke esančioje poilsio zonoje įrengtai terasai dažnai tenka nemažai aplinkos poveikio išbandymų: lietus, sniegas, drėgmė, saulės spinduliai, temperatūrų kaita. Todėl renkantis medieną terasai prioritetas paprastai teikiamas jos tvirtumui bei ilgaamžiškumui. Deginta pušies mediena patenkins net išrankiausių poreikius. Degintas medis tampa ne tik patvarus, bet ir itin estetiškai atrodo. Degintos pušies medieno terasa gali būti puikus pasirinkimas jūsų terasai. Ji bus unikali, elegantiška ir ilgaamžė.

Medienos deginimo technologija populiari dėl to, kad tarytum „užkonservuoja“ gerąsias medienos savybes, bet ir dėl to, kad medžiui suteikia papildomo atsparumo, tvirtumo bei nepriekaištingos estetikos. Dėl deginimo proceso suteikto ilgaamžiškumo tokia mediena yra vienas geriausių pasirinkimų lauko elementams.

Techninės savybės

  • Atsparumas vandeniui ir ugniai
  • Unikalios tekstūros
  • Netepus paviršius
  • Ilgaamžiškumas
  • Deginant medieną, atskleidžiami visiškai unikalūs raštai ir tekstūros, užtikrinama apsauga nuo išorės veiksnių bei užtikrinamas praktiškumas.

Žemiau pateikiamoje galerijoje matomi šie terasinių lentų atspalviai (eilės tvarka iš dešinės i kairę): Dark Grey Pine / Black Pine-2 / Dark Brown Pine . Light Amber Pine-1 / Red Amber Pine / Light Grey Pine