„MM Statyba“ kompanija pristato visiškai naują produktą  ,,Hybrid Aqua Oil“ terasines lentas.

Tikslingai dirbdami ir įsiklausydami į klientų poreikius, nuspendėme rinkai pasiūlyti visiškai naują produktą –terasines lentas, kurios ne tik atitiktų aukščiausios kokybės standartus, bet ir būtų išskirtinės išvaizdos, atspalvių, o ir impregnavimo, padengimo technologija suteiktų ženkliai didesnę apsaugą nuo aplinkos veiksnių.  Ne vienerius metus trukusios paieškos ir gamybos technologijos proceso tobulinimas pasiteisino, todėl  šią dieną galime jums pristatyti ir į rinką įvesti naują ir labai kokybišką produktą, kuris neabejotinai pateisins net ir didžiausius jūsų lūkesčius, o sumontuota terasa atrodys išskirtinai!

,,Hybrid Aqua Oil“ terasinės lentos yra pagamintos iš skandinaviškos eglės medienos. Eglės mediena yra pripažįstama kaip viena tinkamiausių medžio rūšių statybinėms konstrukcijoms. Gerai yra tai, kad ši mediena yra linkusi išlaikyti savo šviesią spalvą, todėl specialus padengimas padeda išryškinti medienos struktūrą. Dėl to terasinės lentos atrodo itin gražiai. Eglės mediena  yra labiau sakinga nei pušies mediena, todėl labiau atsparesnė puvimui, taip pat eglė mėgiama dėl smulkaus plaušo bei lankstumo. Sakinga mediena, šiuo atveju eglė, yra linkusi mažiau įgerti į save įvairias medžiagas, todėl specialios technologijos proceso metu, ,,Hybrid Aqua Oil” terasinės lentos yra sendinamos. Dėl šios technologijos terasinės lentos žymiai geriau ir lengviau padengiamos impregnuojančiomis medžiagomis, alyva. Lyginat su pušies mediena, eglės medienos šakutės yra mažesnės, mažiau pastebimos.  

Tik aukščiausios kokybės  A klasės mediena

Rinkai pristatoma ,,Hybrid Aqua Oil“ mediena yra aukščiausios klasės  (A).  A kokybės klasės ,,Hybrid Aqua Oil“ terasinės lentos yra ypatingai gražios ir tolygios. Jose neaptiksite supuvusių šakų ar vietų, kuriose didelė šaka yra visiškai iškritusi, atsiradusi skylė.

Medienos padengimo technologija

Speciali ,,Hybrid Aqua Oil“ terasinių lentų medienos apdorojimo technologija, kuri plačiai naudojama Skandinavijos šalyse,  leidžia suteikti visapusišką apsaugą nuo aplinkos veiksnių: UV spindulių, drėgmės ir vandens įtakos.  Specialios ,,Hybrid“ technologijos  proceso metu mediena  yra sendinama, kad dar labiau išryškėtų medienos raštas. Mediena sendinama dėl vizualinio aspekto ir dėl to, kad geriau įsigertų ir ilgiau išliktų cheminės impregnavimo technologijos metu naudojamos medžiagos.

Impregnavimo technologijos  proceso metu iš  pradžių yra atliekamas ,,Aqua“ vandens pagrindu padengimas, kuris suteikia medienai atsparumo nuo UV saulės spindulių.  Mediena įtakojama UV saulės spindulių greičiau blunka, praranda pirminę išvaizdą: pagelsta, papilkėja, sutrūkinėja ir skaidosi.   Po ,,Aqua“ technologinio proceso seka ,,Oil“, kuri apsaugo nuo vandens, drėgmės įgėrimo ir temperatūrų svyravimo, kas sąlygoja plyšių susidarymą, mediena gali pradėti mėlynuoti  arba apninkti medieną ardantys grybai.  ,,MM Statyba“ terasinių lentų ,,Hybrid Aqua Oil“ gamybos technologija  buvo specialiai sukurta tam, kad mediena būtų visapusiškai apsaugota nuo aplinkos veiksnių ir terasinės lentos lentos  būtų itin ilgaamžiškos.

Spalvų paletėje išskirtinės spalvos

Terasinių lentų spalvų gamoje siūlomos visiškai naujos, išskirtinės, niekur nematytos palvos, kurios būdingos tik  ,,MM Statyba“  terasinėms lentoms ,,Hybrid Aqua Oil“.

Šiuo metu ,,Hybrid Aqua Oil“ terasines lentas jūsų terasos montavimui galima rinktis iš trijų spalvų:
– pilka („Grey”),
– žalsvai pilka („Olive Grey”),
– peršviečiama ruda („Light Brown”)

Spalvos padengimas neužtamsina  terasinių lentų medienos, o suteikia subtilaus akcento ir padeda išryškinti medžio struktūrą.

Terasos montavimas su,,Hybrid Aqua Oil“ terasinėmis lentomis – 68 Eur /kv.m

www.mmstatyba.lt   I   info@mmstatyba.lt    I   8 647 75 607

Kitos terasos

    Turite klausimų? Susisiekite