,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

,,MM Statyba” ne tik stato namelius

Nors ir labiausiai esame žinomi dėl kokybiškų mobilių modulinių namelių statymo, tačiau tai ne vienintelė paslauga, kurią siūlome. Mūsų komanda taip pat pasižymi gausia patirtimi įgyvendinant ir kito pobūdžio projektus – montuojant terasas, stogines ir statant sandėliukus pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Į visus projektus žiūrime labai rimtai ir visada siekiame geriausių rezultatų!

Galime įrengti terasą

Viena iš mūsų siūlomų paslaugų yra terasų įrengimas. Terasa ne tik sukuria papildomą erdvę prie namų, bet ir tampa vieta, kur galima mėgautis poilsiu ir draugų bei šeimos draugija. Terasos įrengimas nėra paprastas procesas – reikia suprasti kliento poreikius ir lūkesčius, o mūsų komanda visada stengiasi tuos lūkesčius išpildyti su kaupu. Mūsų asortimentas gausus įvairių terasų įrengimui skirtų lentų, tad galime sukurti terasą, kuri bus tinkama bet kokiam stiliui ir biudžetui..

Galime sumontuoti stoginę

Mūsų ekspertai stoginių montavimo srityje sugebės ne tik sumontuoti funkcionalią, bet ir vizualiai stilingą ir modernią stoginę. Suprantame, kad stoginė yra daugiau nei tik namo apsauga nuo lietaus ir sniego – tai yra architektūrinis elementas, kuris gali padaryti jūsų namus unikaliais ir išskirtiniais. Nuo tradicinių iki šiuolaikiškų stoginių – mūsų asortimentas apima visą spektrą, kad atitiktų jūsų estetikos ir funkcionalumo reikalavimus.

Galime pastatyti sandėliuką

Sandėliukai yra neatsiejama namų ir verslo erdvės dalis, kuri naudojama įvairiems tikslams. Mūsų komanda turi daug patirties statant sandėliukus, pritaikytus tiek asmeniniam saugojimui, tiek verslui. Mes garantuojame, kad kiekvienas mūsų pastatytas sandėliukas bus ne tik kokybiškai pastatytas, bet ir suprojektuotas taip, kad maksimaliai išnaudotų erdvę ir būtų lengvai prieinamas.

Nors ir MM Statyba pagrindinė veikla yra mobilių modulinių namelių statymas, bet savo klientams galime pasiūlyti kur kas daugiau! Mūsų tikslas yra padėti jums sukurti erdvę, kuri ne tik atitiks jūsų poreikius, bet ir viršys jūsų lūkesčius.

Įgyvendintų projektų nuotraukas galite pamatyti čia

Kiti straipsniai