Kai renkamės gyvenamąjį būstą, vienas esminių klausimų būna ar užteks pakankamai vietos daiktams susidėti?! Sandėliuką kaip atskirą pastatą ar priestatą prie namo, ar kito pastato galime rasti beveik kiekvienoje namų valdoje. Ar tai būtų gyvenamojo namo  sklypas, ar sodas ir pan. Daiktų mes visada turime ir neretai daugiau negu reikia einamojo sezono metu, tad klausimas kur reikės sudėti nereikalingus daiktus, tampa vis aktualesnis. Sandėliukas yra nepakeičiama erdvė susidėti tokiems daiktams, kaip sporto inventoriui, kepsninei, žoliapjovei ir kitiems įrankiams, daiktams.

Kokį sandėliuką rinktis?

,,MM Statyba“ gamina, montuoja visų rūšių, tipų sandėliukus, kurie gali būti sumontuojami kaip atskiri pastatai ar prijungiant prie namo, kito pastato. Gal tai bus visiškai paprasta ūkinė patalpa, o gal sandėliukas su papildoma terasa ir/ar malkine, ar stoginė transportui su integruotu sandėliuku. Taip pat galime sumontuoti dviejų dalių sandėliuką su uždara ir atvira erdve, pritaikyti įstiklinimo sprendimus. O ar pagalvojote, kad sandėliuko projektas galėtų pavirsti ir į Jūsų darbo vietą, kuriame būtų numatyta erdvė darbui – mini ofisiukas?!

Populiariausi yra mediniai sandėliukai ar dengti skarda. Sandėliuko stogo projekciją galima taip pat suprojektuoti įvairią. Galima sumontuoti lygų, vienšlaitį, dvišlaitį stogą. Stoginės dangą galima rinktis iš įvairių medžiagų, taip pat kaip ir spalvas.   Tad galime Jums sumontuoti įvairius sandėliukus,  ne tik paprasto dizaino, tačiau itin gražius ir modernius su papildomais ankščiau minėtais sprendimais. Kiekvienas projektas mums įdomus ir įgyvendinamas! Jums tereikia pateikti mums savo viziją.

Sandėliukui ypatingos vietos paruošimo nereikia. Jį galime pastatyti tiek ant pievos, trinkelių ar betonuotos dangos.

Kalbant apie sandėliuko plotą, jo dydį, tai tik nuo Jūsų priklauso kokį sandėliuko projektą  ir dydį pasirinksite, kiek daiktų norite susidėti ir ar jį panaudosite kitokiems poreikiams. Dažniausiai nedidelį sandėliuką  planuojama statyti jei sandėliukas reikalingas tik tam, kad galėtumėte sudėti keletui daiktų.

Tačiau, atsižvelgdami į esminę sandėliuko paskirtį, tai yra jame laikyti rečiau naudojamus daiktus, kurių su laiku tik daugėja, rekomenduojame rinktis statyti didesnį sandėliuką. Visada geriau rintis, kad ir truputėlį didesnį, nei mažytį ir vėliau pasigailėti sprendimu.  Taip Jūsų atlaisvinsite daugiau vietos namuose neapkraudami jų nereikalingais, ar tiesiog einamuoju periodu nenaudojamais daiktais  ir turėsite erdvesnius namus.

Daugiau vietos gali atsirasti ne tik gyvenamuosiuose namuose, tačiau ir kieme. Sandėliuke sudėjus visus rečiau naudojamus daiktus, namuose ir sklype bus gerokai lengviau užtikrinti didesnę tvarką. Turbūt visiems gerai žinoma ir atpažįstama situacija, kai garažas atlieka sandėliuko funkciją. Jei savo kieme turėsite gražų ir su pakankamai vietos sandėliuką, tuomet turimas garažas atliks tikrąją savo paskirtį – jame laikysite automobilį, o ne sandėliuosite daiktus.

Kas geriau: jau pagamintas sandėliukas ar statyba nuo pagrindų?

Analizuojant šiuo aspektus, galima išskirti tiek trūkumus, tiek privalumus, jei kalbame apie jau pagaminto sandėliuko statybą ir  sandėliuką statymą ir įrengimą patiems.

Taigi, jei sugalvojote statyti sandėliuką nuo pagrindų patys, tai vienas didžiausių privalumų, kad galite susikurti jo dizainą patys, apgalvoti kiek erdvės reikės. Galite apgalvoti ir įvairius papildomus sprendimus, dizaino elementus kaip sandėliukas turėtų atrodyti ir pateikti minį mums, o tada ,,MM Statyba“ komanda visa tai įgyvendins.

Visų pirma, nusprendus sandėliuką statyti patiems, galėsite visiškai susikurti jo dizainą ir nuspręsti, kokios erdvės ar patalpų išdėstymo norite. Nors, žvelgiant iš praktinės pusės, ūkinio pastato dizainas nėra pagrindinis prioritetas, jis yra reikšmingas. Neskoningas, nepriderintas sandėliukas gali visiškai sugadinti vaizdą kieme, todėl tiek statant, tiek perkant jau pagamintą sandėliuką reikėtų įsitikinti, kad jo dizainas ne tik papildys jūsų kiemo eksterjerą, bet ir derės prie jau esančių pastatų. Tai nesunkiai užtikrinsite pasirinkdami panašų ūkinio pastato stilių ar elementus, derančius prie namo eksterjero. Ne mažiau dėmesio reikėtų skirti ir sandėliuko vidaus įrengimui, ypač tuomet, jei ten ketinate praleisti ne mažai laiko.

Dar vienas variantas, tai įsigijimas jau pastatytą sandėliuką. Tokį sprendimą dažniausiai įtakoja kaina. Todėl svarbu įvertinti statybos ypatumus ir apsvarstyti, kuris variantas yra priimtinesnis ir geresnis kainos atžvilgiu.

Na, o jei sugalvojote sandėliuką statyti ir įsirenginėti savo rankomis, būtinai pasidomėkite, jo statybos ypatumais, kurie užtikrina pastato tvirtumą ir ilgaamžiškumą, naudokite aukštos kokybės medžiagas. Kitu atveju laiko investicijos ir išlaidos statybinėms medžiagoms taps praradimu. Neturintiems laiko, tačiau labai norintiems greito ir itin kokybiško rezultato, rekomenduojame pagaminto sandėliuko įsigijimą ir sumontavimą.

Mūsų gaminamas ir siūlomas standartinis sandėliukas

Mūsų siūlomas sandėliukas – kompaktiškas, išvaizdus ir pastatytas itin kokybiškomis medžiagomis. Statinys puikiai pritaikytas daiktams susidėti. Turi ažūrinę sienelę, kurią galima papuošti augalais. Specialiai įrengta vieta įrankiams, dviračiui ar kitiems daiktams pasikabinti susidėti.

  • Matmenys: 2 m x 3 m
  • Spalva: pilka
  • Medinės arba plastikinės durys, medžio konstrukcija ir apdaila, skardinis stogas, vidus iškaltas OSB plokšte, grindys – specialia atsparia drėgmei plokšte.
  • Kaina su atvežimu, vietos paruošimu, mini pamatukais, pastatymu.

Taip pat galime pagaminti sandėliuką ir pagal Jūsų indivdualius poreikius ar atlikti modifikacijas.

Jeigu turite klausimų ar reikia konsultacijos, neapsisprendžiate, susisiekite ir kartu rasime sprendimą!

Rašykite mums el. paštu info@mmstayba.lt arba skambinkite tel. 8 645 50 965.

Kiti straipsniai