Kai galvojame apie terasos, stoginės, sandėliukų ar kitų statinių montavimo darbų atlikimą, labai svarbu darbų kokybė, ir kad pasirinktos medžiagos atliktų savo funkciją puikiai.

Prioritetą klientai teikia ilgaamžei terasai, ir kad svarbu kaina būtų adekvati. Susitelkiant tik į medžiagas, o terasą montuodami patys ar samdydami ne itin profesionalius specialistus už mažesnę darbų atlikimo kainą, dažnu atveju galime permokėti. Nepateisinus lūkesčių dėl atliktų darbų, jų kokybės, gali nukentėti ir pačios medžiagos, terasos, stoginės, pavėsinės, sandėliuko ar kitų statinių būklė. Statiniai nebus tokie ilgaamžiai kokių galėtume tikėtis. Tad visada išliks klausimas ar verta investuoti į medžiagas ir pataupyti darbams ar leisti viskuo pasirūpinti profesionalams ir turėti garantiją suteiktiems darbams. Svarbiausia – galutinis rezultatas. O renkatės Jūs!

Svarbiausia – kokybiškos paslaugos


Klientai kreipdamiesi dėl montavimo darbų atlikimo į ,,MM Statyba” turi galimybę ne tik gauti kokybiškas paslaugas, lanksčius darbų atlikimo terminus, vidutines rinkos darbų atlikimo kainas, garantiją montavimo darbams. Taip pat įsigyti profesionalias, kokybiškas medžiagas iš patikimų tiekėjų su didžiausiomis nuolaidomis. Jūs visada galite medžiagas išsirinkti, įsigyti patys arba su mūsų pagalba. Jei norite medžiagas apžiūrėti, pačiupinėti, susidaryti nuomonę ir įsivaizduoti kaip atrodys galutinis rezultatas, visus pavyzdžius mes Jums atvešime ir galėsite tiesiog išsirinkti. Taip pat Jūs gausite nemokamą konsultaciją dėl sprendimo pasirinkimo, profesionalius patarimus. Nes mūsų tikslas, kad klientai išsirinktų geriausią variantą už tinkamą kainą, kad terasa ir montavimo darbai atliktų visus lūkesčius ir klientas liktų patenkintas.


Atliekant montavimo darbus, reikia užtikrinti, jog visos medžiagos būtų kokybiškos, nepasitaikytų gaminio broko, netruktų medžiagų. Visus šiuos klausimus sprendžia darbų vadovas, kurio atsakomybė yra užtikrinti medžiagų tiekimą, problemų sprendimą ir sklandų montuotojų darbą. Įsigijus medžiagas patiems, visada išlieka rizika susidurti su tokiais niuansais ar problemomis, kurios pareikalautų ne tik papildomų išlaidų, bet ir laiko sprendžiant klausimus su įsigytų medžiagų kokybe ir tiekimu. Tad tokiu atveju jūs turėtumėte atlikti papildomą darbą.

Ilgametė patirtis – privalumas


,,MM Statyba” komanda turi atsakymus į visus terasų, stoginių, pergolų, sandėliukų ir kitų objektų statybos darbų klausimus. 12 metų patirtis mums leidžia suteikti klientui reikiamą, kvalifikuotą ir naujausią informaciją. Mūsų pagrindinis tikslas – tai aukštos kokybės paslaugų užtikrinimas. Todėl įgyvendinti šį tikslą, didelį dėmesį skiriame atliekamų statybos darbų kokybei bei darbuotojų kvalifikacijai bei pažangesnių darbo metodų paieškai. Dirbame tik su itin kokybiškomis medžiagomis, patikimais medžiagų tiekėjais ir visada raginame klientus dėmesį skirti kokybei. Pasitelkiant profesionalius statybinius įrankius ir kvalifikuotus specialistus mes žinome, kad kliento lūkesčius pateisinsime.Turime didelę kvalifikuotų, savo darbą išmanančių specialistų komandą, todėl darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

  • Apžiūrėti objektą, pakonsultuoti, galime atvykti net per 1 darbo dieną.
  • Nuo užsakymo pateikimo, darbus galime pradėti iki 3 savaičių laikotarpyje, sezono metu iki 6 savaičių.
  • Vidutinio dydžio terasą, stoginę, sandėliuką galime pastatyti per 2-3 dienas.

Bendradarbiaudami su ,,MM Statyba” galite būti tikri, kad iškilus problemai, mes visada ją išspręsime, nes už atliktus darbus garantuojame. Todėl visada Jums atsakysime, iššpręsime probleminę situaciją, jai ji įvyko dėl mūsų kaltės. Net menkiausius trūkumus pašalinsime nedelsiant.

Pagrindinės teikiamos paslaugos

  • Įvairių rūšių terasų montavimo darbai
  • Stoginių montavimo darbai
  • Pergolų montavimo darbai
  • Sandėliukų statyba
  • ir kt. projektai.

#MMStatybaPatarimai

Gal planuojate įsirengti terasą patys? Ar nežinote kaip atlikti priežiūros, renovacijos darbus? Atsakyti į visus šiuos klausimus ir dar daugiau galimepadėti mes!

Mes turime ilgametę veiklos patirtį ir ne tik gilias teorines, bet ir praktines žinias, kuriomis galime ir norime su jumis pasidalinti. Todėl vykdome kampaniją MM STATYBA PATARIMAI. Konsultacija yra visiškai nemokama ir be jokių įsipareigojimų.

Kiekvieną šeštadienį socialinio tinklo ,,Facebook” paskyroje dalinamės statybos žiniomis bei praktiniais patarimais. Jeigu manote, kad šios žinios jums būtų naudingos, kviečiame sekti naujienas mūsų paskyroje. Taip pat visus patarimus lengvai galite rasti paieškos lange įrašę grotažymę #MMStatybaPatarimai


Jei turite klausimų ar reikia patarimo, visada galite kreiptis el. paštu info@mmstatyba.lt ar tel. 8 647 75 607

Kiti straipsniai