,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius!

Kodėl moduliniai nameliai tampa dažnu pasirinkimu?

Moduliniai nameliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu asmenims, ieškantiems tiek gyvenamosios, tiek poilsio paskirties būsto. Šie namai pasižymi ne vienu privalumu, dėl kurių tampa tokie populiarūs rinkoje. Visu pirma, jiems nėra reikalingi statybos leidimai, tad itin supaprastėja visas statybos procesas. Moduliniai nameliai pasižymi mobilumu, todėl prireikus ar norint pakeisti namelio vietą, jį galima lengvai transportuoti. Be to, šie nameliai garsėja greitu statybos terminu ir plačiomis galimybėmis būto pritaikomi pagal kliento poreikius. Tai leidžia klientams susikurti unikalią gyvenamąją erdvę, puikiai atitinkančią jų individualius poreikius ir skonį.

Profesionali komunikacija su klientu

Klientus konsultuojame telefonu, el. paštu ir visada kviečiame būtinai užsukti pas mus į statybos aikštelę, kur statomi visi mobilūs moduliniai nameliai. Ekspozicijoje turime daug skirtingų modelių namelių, tad klientai gali pamatyti namelius gyvai iš išorės, apsižvalgyti viduje bei pamatyti įvairias galimas namelių modifikacijas. Vienos individualios konsultacijos trukmė yra apie 30 minučių ir jos metu yra parodomi visi aktualūs nameliai, pristatomi skirtingi vidaus išplanavimo variantai (langų, durų pozicijos), namelių dalinė apdaila ir standartinis namelio variantas be apdailos.

Siūlome greitą statybos terminą

Namelio užsakymas įvykdomas per ~3-4 (priklausomai nuo namelio užbaigtumo) mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties pasirašymo ir avanso pervedimo, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo lygio ir užsakomų namelių kiekio. Greitas statybos terminas yra itin didelis privalumas, nes padeda gauti gyvenamąjį arba komercinį plotą gerokai anksčiau nei įprastos statybos patalpas. Tai ypač vertinga tiems, kurie nori greitai įsikurti ar pradėti verslą.

Mūsų statomuose nameliuose tik aliuminio profilio langai

Kadangi mūsų komandos užduotis yra gaminti kokybiškus modulinius namelius, visuose mūsų statomuose nameliuose yra naudojami aliuminio profilio langai. Šie langai nepakeis savo Išvaizdos ir savybių daugelį metų. Tai yra vienas Iš pagrindinių privalumų, nes investavus į geros kokybės langus, jie bus ilgaamžiški.

Siūlome nemokamas modifikacijas

Savo klientams siūlome keisti ir pritaikyti izoliaciją bei karkasines pertvaras pagal konkrečias vizijas ir išplanavimą. Pertvaras galima pritaikyti prie individualių reikalavimų, užtikrinant vientisą interjero erdvių integraciją. Klientai gali pasirinkti, ar į namo projektą įtraukti vieną ar kelias antresoles. Šios detalės gali būti įrengiamos virš kambarių, o gyvenamajai aplinkai suteikia daugiau vietos ir išskirtinumo.

Kokias dar paslaugas siūlome?

Statome ne tik mobilius modulinius namelius, bet taip pat ir sandėliukus, įrengiame terasas bei stogines. Visus šiuos darbus atliekame jau ne pirmus metus, tad esame ne tik savo srities profesionalai, bet taip pat galime pakonsultuoti ir padėti išgryninti idėjas ir priimti teisingą sprendimą.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai