Štai dar viena graži terasa papuošė mūsų klientų kiemą. Sukurta dar viena laisvalaiko praleidimo zona. Klientas terasai pasirinko maumedžio medienos terasines lentas. Norėjo tvirtos, ilgaamžiškos terasos, kuri būtų ypatingai atspari aplinkos veiksniams ir atrodytų natūraliai.

Maumedis, tai vidutiniškai kieta, vidutiniškai sunki, sakinga, vidutiniškai traukiasi džiūdama, ilgaamžė, atspari atmosferiniams pokyčiams. Galima sakyti, kad maumedžio mediena savo savybėmis nenusileidžia ąžuolo medienai, o išdžiovinta tampa atspari puvimo ir nebijo vandens poveikio. Medienoje sakai yra tolygiai pasiskirstę ir veikia antiseptikai, todėl puikiai saugo nuo drėgmės ar grybelių, medienoje nesiveisia kenkėjai ir kiti vabzdžiai.

Siekiant išgauti gražų vizualinį vaizdą, terasinės lentos padengtos geležies oksidu. Taip išgaunama natūrali ir kartu sendinta išvaizda. Svarbu paminėti, kad toks medienos apdorojimo būdas yra draugiškas aplinkai. Padengus medieną geležies oksido tirpalu įvyksta reakcija ir pamažu veikiant aplinkos veiksniams, maždaug per 7 -30 dienų, paviršius įgyja pilkšvą atspalvį. Toks dengimas neblunka, lyginat su dengimualyva ar dažyvėmis, o visą laiką lieka panašios pilkos spalvos. 

Naudotos medžiagos terasai:
1. Gręžtiniai betonuojami poliai.
2. Dvigubas C24 klasės medienos karkasas.
3. Maumedžio medienos terasinės lentos.
5. Tvirtinimas medsraigčiais iš viršaus.

Daugiau informacijos, rezervacija terasos montavimui el. p. info@mmstatyba.lt arba tel. 8 645 50 965 .