Dar vienas MAXIS namelis išvažiavo pas klientą. Namelio kvadratūra apie 50 m2. Namelis bus naudojamas laisvalaikio leidimui su šeima gamtoje. Kadangi namelis pakankamai didelis, puikiai tiks susitikimams su draugais. Namelyje buvo išvedžiota elektra, santechnika bei sudėtos juodgrindės. Mūsų komanda taip pat atliko polių montavimą bei MAXIS namelio sujungimą. Kitus darbus klientai namelyje atliks patys.

Namelyje numatyti du miegamojo kambariai, svetainė su virtuvės zona ir vonios kambarys. Durys kliento prašymu buvo perkeltos į nestandartinę šoninę poziciją, kurią siūlome savo klientams. Pasirinkus šią modifikaciją, atsiranda didesnis erdvės pojūtis bei vietos spintai kurioje galima pasikabinti lauko drabužius. 

Mūsų nameliai statomi pagal aukščiausius standartus

Mūsų statomi nameliai pasižymi ilgu privalumų sąrašu. Naudojame geriausią sprendimą mobiliems moduliniams karkasiniams nameliams – aliuminio profilio langus, kurie yra ne tik itin tvirtos konstrukcijos, bet ir atsparūs smūgiams, subraižymams ir besikeičiančioms oro sąlygoms. Taip pat savo nameliuose naudojame betonines grindis, kurios yra kokybiškiausias ir tvirčiausias pasirinkimas moduliniams nameliams.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt