Klientai įsigijo EKO namelį išlaikant standartinį jo modelį su palange ir pastoge. Mediniame karkasiniame namelyje sumontuoti dviejų stiklų aliuminio profilio langai, namelio išorės apdaila – Classic juodos spalvos skardinis stogas, lietaus sistema, neobliuotos pušies lentos, kurios impregnuotos su spalva.

Namelis – vieta pabūti su šeima ir draugais

Namelis bus naudojamas kaip laisvalaikio erdvė – pabūti su šeima ir draugais arčiau gamtos. Kadangi namelis yra ilgaamžis, klientai pasirinko papildomą sienų apšiltinimą (+5cm vata – taip padidinta šiluminė varža), tad namelyje galės apsistoti ir šaltuoju sezonu.

Dalinė namelio apdaila

Namelyje buvo išvedžiota elektra, santechnika bei vidaus apdaila medinėmis dailylentėmis vertikaliai. Lentelės buvo panaudotos be sujungimų – taip išlaikytas vientisumas, estetika ir modernumas. 

Klientai planavo įsirengti vonios kambarį, miegamąjį ir svetainę su virtuvėle. Miegamajame kambaryje perkeltas langas iš standartinės pozicijos, kuri yra numatyta namelio gale, į šoninė namelio sieną pagal numatytą atitinkamą lovos statymo poziciją. 

Individualūs klientų norai

Su klientais statybos eigoje visada įsigiliname į jų idėjas ir individualiai padiskutuojame apie jiems aktualias temas, atsakome į visus kylančius klausimus remdamiesi mūsų ilgamete patirtimi. Šio projekto metu, klientai visgi pasirinko nedaryti miegamojo ir taip laimėti daugiau erdvės namelyje – šioje erdvėje buvo įrengta bendroji erdvė, kurioje bus virtuvės zona su baru. Kadangi pageidavo kai kuriose namo zonose aukštesnių lubų, šis uždavinys taip pat buvo įgyvendintas. Dar vienas papildomas namo sprendimas buvo ”spinta” – niša, kuri yra matoma tik įėjus į namelį. Šioje nišoje planuojama statyti spinta.

Namelyje taip pat įrengta lietaus sistema, standartiškai ji yra įdedama į namelio vidų ir transportuojama su nameliu (neuždedama iš karto, nes transportavimas su ja negalimas). 

Klientai taip pat numatė įsirengti terasą šalia namelio, kurioje planuoja leisti jaukius vasaros ir žiemos vakarus. Kliento prašymu buvo sumontuota nuo elektros pajungiama ventiliacijos sistema vonios kambaryje ir išvestas vandens išbėgimo kranelis, kuris bus naudojamas laistymui ir panašiems tikslams.

Ir klientai, ir mes labai džiaugiamės galutiniu rezultatu!

EKO namelio standartas:

~ 7,50 m x 3,85 m x 3,83 m modernus mobilus karkasinis namelis, kuriame taip pat pagal pasirinktą vidaus išplanavimą tilps ne tik sofa/lova su televizoriaus staliuku, virtuvėlė, atskiras  erdvus miegamojo kambarys bei vonios kambarys, antresolė.  Šio namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, erdvumas!  Namelis platesnis ir ilgesnis nei visi kiti.

Vidaus plotas ~ 25 m2 plius 6-10 m2 antresolė.

 • Namelis – karkasinis, medinis.
 • Grindų danga – dviejų aukštų medinis karkasas.
 • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
 • Namelio dugnui naudojama speciali medžiaga atspari smūgiams ir drėgmei.
 • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio.
 • Visi langai atsiverčiantys ir atsidarantys į namelio vidų.
 • Atsidarantis vitrininis langas.
 • Apšiltinimas – poliuretano putomis arba mineraline vata pasirinktinai apie 10 cm sluoksniu (sienos, lubos), grindys – apie 15 cm.
 • Namelyje galima gyventi ne tik vasarą, bet ir žiemos metu.  Priklauso tik apšiltinimo sluoksnio ir medžiagos pasirinkimas. Nuolatiniam gyvenimui rekomenduojame 15 – 20 cm apšiltinimo sluoksnį.
 • Sumontuojamos karkasinės pertvaros pagal jūsų pasirinktą vidaus išplanavimą.
 • Lietaus sistema – latakai.
 • Namelio fasadas nudažomas standartine šviesiai ruda arba pasirinktinai norima spalva.

  Standartas – be vidaus apdailos.