Dar vienas EKO namelis iškeliavo pas naujus šeimininkus! Klientas įsigijo 9 metrų namelį, kuris bus naudojamas kaip antrieji namai šiltuoju sezonu. Namelio plotas yra 30 m2 +antresolė.

Jeigu seniai svajojate apie mobilų namelį, bet nežinote kokį išsirinkti – šis variantas yra tobulas bei pats populiariausias iš mūsų namelių katalogo! Jame galite įsirengti ne tik vasaros poilsiavietę, bet ir svajonių namus už labai prieinamą kainą, kuriuose galėsite gyventi visais metų laikais.

Dalinė namelio apdaila

Mobiliame moduliniame EKO namelyje buvo išvedžiota elektra, santechnika bei vidaus apdaila medinėmis dailylentėmis vertikaliai. Mediniame karkasiniame namelyje sumontuoti dviejų stiklų aliuminio profilio langai, namelio išorės apdaila – Classic juodos spalvos skardinis stogas, lietaus sistema, neobliuotos pušies lentos, kurios impregnuotos su spalva.

Namelio apšiltinimas

Kadangi mobilūs moduliniai nameliai yra ilgaamžiai, klientai pasirinko papildomą sienų apšiltinimą +5cm mineralinės vatos sluoksnio, tad namelyje galės apsistoti ir šaltuoju sezonu.

Savo klientams leidžiame rinkti apšiltinimą poliuretano putomis arba mineralinės vatos sluoksniu.

Klientų poreikiai

Su klientais statybos eigoje visada įsigiliname į jų idėjas ir individualiai padiskutuojame apie jiems aktualias temas, atsakome į visus kylančius klausimus remdamiesi mūsų ilgamete patirtimi.

Norėtum namelio ir savo kieme? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt