Norite įsigyti namelį bet vis dar kyla klausimas ant ko jį reiks pastatyti, o gal perskaityti žodžiai – nereikia pamatų, nieko nesako? Pateiksime Jums keletą patarimų kaip reikėtų elgtis ir koks sprendimas būtų geriausias.Dažnai įvardindami mūsų modulinių namelių privalumus pabrėžiame, kad jiems nereikalingi pamatai. Sakydami, kad nereikia pamatų, turime omenyje, kad reikalingi kiti pagrindo sprendimai, bet ne išlieti pamatai.

  • Pirmiausia reikia įsivertinti aplinką, gruntą esantį vietoje, kur yra numatoma namelio pastatymo vieta.
  • Jeigu konstrukcija yra nedidelė, pagrindas labai tvirtas, toks kaip: trinkelės, asfaltas ar tiesiog labai sutankintas gruntas, tuomet pigiausias ir paprasčiausias sprendimas, namelio pastatymas ant blokelių. Toks sprendimas mūsų statomiems MINIS, MIDIS ir FLAT mobiliems moduliniams nameliams yra tinkamas ir pakankamas.
  • Kitas variantas – įsriegiami cinkuoto metalo poliai. Kiekvienu atveju juos montuojant reikia atsižvelgti į gruntą ir priklausomai nuo jo reikia parinkti tinkamo skersmens ir ilgio polius.
  • Rekomenduojame vienam 6 – 7 m ilgio namelio segmentui įsriegti 15 vienetų metalinių polių.
  • Norint namelius galima statyti ant betonuojamų polių ar betonuojamo pagrindo, bet tas nėra būtina. Tačiau įsriegiami poliai atitinkama kilnojamos statybos apibrėžtumą.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965

    Turite klausimų? Susisiekite