,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Į mūsų siūlomų paslaugų sąrašą patenka ne tik mobilūs moduliniai namai, terasos bei stoginių statyba, bet taip pat savo klientas siūlome ir sandėliukus.

Sandėliukas yra nepakeičiama erdvė, kurioje labai patogu laikyti ne kasdien naudojamus daiktus, įrangą ar tiesiog atskirą erdvę sandėliavimui. Savo klientams siūlome įvairiausių rūšių sandėliukus, kurie gali būti montuojami kaip atskiri pastatai arba prijungiami prie jau esamo pastato.

Sandėliukų sprendimai

Galima rinktis iš standartinio modelio, sandėliuko su papildoma terasa ir/ar malkine, stogine su integruotu sandėliuku. Taip pat galime sumontuoti dviejų dalių sandėliuką su uždara ir atvira erdve, pritaikyti įstiklinimo sprendimus. Siūlomas ir modernus variantas – mini ofisas, kuriame galima numatyti darbo erdvę. Sandėliukui statyti ypatingos vietos paruošimo nereikia, jį galima pastatyti ant pačios įvairiausios dangos.

Populiariausi sandėliukai yra mediniai arba dengti skarda. Sandėliuko stogo projekciją galima suprojektuoti įvairiai – galima jį padaryti lygų, vienšlaitį ar net dvišlaitį stogą. Stoginės dangą galima rinktis Iš įvairių medžiagų, taip pat kaip ir spalvas. Sandėliukas gali būti išskirtinio dizaino, mums tik reikia išgirsti klientų viziją, kad paverstume tai realybe!

Mūsų standartinis sandėliukas

Tai kompaktiškas, dailus ir pastatytas itin kokybiškomis medžiagomis, puikiai pritaikytas daiktams susidėti. Turi ažūrinę sienelę, kurią galima papuošti augalais. Specialiai įrengta vieta įrankiams, dviračiui ar kitiems daiktams pakabinti ir susidėti.

Matmenys: 2x3m

Spalva: Pilka

Medinės arba plastikinės durys, medžio konstrukcija ir apdaila, skardinis stogas, vidus Iškaltas OSB plokšte, o grindys – specialia atsparia drėgmei plokšte.

Kokio dydžio sandėliuką rinktis?

Kalbant apie sandėliuko plotą ir dydį, tai priklauso nuo kliento norų. Atsižvelgianti į esminę sandėliuko paskirtį – laikyti rečiau naudojamus daiktus, kurių su laiku tik daugėja, rekomenduojame rinktis sandėliuką su didesniu plotu. Toks sprendimas padės atlaisvinti daugiau vietos namuose ir neapkrauti jų nereikalingais ar nenaudojamais daiktais. Sandėliuke sudėjus visus rečiau naudojamus daiktus, namuose ir sklype bus gerokai lengviau užtikrinti tvarką.

Jau pagamintas sandėliukas ar statyba nuo pagrindų?

Jei nusprendėte statyti sandėliuką nuo pagrindų patys, vienas didžiausių privalumų yra galimybė susikurti jo dizainą patiems ir apgalvoti visas smulkias detales. Neskoningas ar kieme nederantis sandėliukas gali visiškai sugadinti vaizdą. Statant ar perkant jau pagamintą sandėliuką, reikėtų įsitikinti, kad jo dizainas ne tik papildys jūsų kiemo eksterjerą, bet ir derės prie jau esančių pastatų. Tai nesunkiai užtikrinsite pasirinkdami panašų ūkinio pastato stilių ar elementus, derančius prie namo eksterjero.

Jau pastatyto sandėliuko įsigijimas yra taip pat vienas iš galimų variantų. Tokiam sprendimui įtaką dažniausiai daro kaina, todėl svarbu įvertinti statybos ypatumus ir apsvarstyti, kuris variantas yra priimtinesnis.

Sandėliuko statymas patiems

Na, o jei sugalvojote sandėliuką statyti ir įrenginėti savo rankomis, būtinai pasidomėkite statybos ypatumais, kurie užtikrina pastato tvirtumą ir ilgaamžiškumą, naudokite aukštos kokybės medžiagas. Neturintiems laiko, tačiau labai norintiems greito ir itin kokybiško rezultato, rekomenduojame pagaminto sandėliuko įsigijimą ir sumontavimą.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai