WooMax terasines lentas galima rinktis iš 4 skirtingų spalvų. Šias terasines lentas galima labai greitai gauti montavimo darbams, todėl nereikia laukti jų pristatymo, kuris gali užtrukti apie 3-4 savaites, lyginat su kitų rinkos dalyviu pristatymu. WooMax plastikinių tesrasinių lentų visada turime vietoje.

Šios lentos yra gana ilgos. Ilgis siekia 5,60 m, todėl jos lengvai pritaikomos skirtingiems montavimo sprendimams.

WooMax terasinių lentų kaina nėra didelė, lyginant su kitų WPC terasinių lentų kainomis, kurios yra siūlomos rinkoje. Galime sakyti, kad šias tikrai geros kokybės plastikines terasines lentas galite įsigyti vidutine rinkos kaina. Jų sienelės yra gerokai storesnės. Pati lenta yra tvirtesnė, masyvesnė, platesnė.

Kalbant apie šių lentų kokybę, jų kokybė yra ženkliai geresnė, lyginant su vidutinės/aukštos kokybės terasinėmis lentomis, kurios siūlomos rinkoje. Svarbiausia, kad WooMax terasinės lentos yra labai elastingos. Jo netrupa ir nelūžta. Jos nėra pagamintos iš perdirbto plastiko ar šiukšlių, o specialaus plastiko, kuris būtent skirtas terasų montavimui.

WooMax terasinių lentų sudėtyje yra ženkliai didesnis kiekis medienos nei plastiko mišinio. Kuo didesnis kiekis miedienos plastiko mišinyje, tuo terasinės lentos geresnės ir patvaresnės.

Kas įtakoja terasinių lentų ir terasos ilgaamžiškumą?

Nors dažniausiai visi gamintojai teigia, kad plastikinės terasinės lentos yra itin ilgaamžis produktas, galima sakyti – amžinas, tačiau realybė yra kitokia. Taip, WPC terasinės lentos yra tikrai ilgaamžės, tačiau jų ilgaamžiškumas priklauso ir nuo kitų faktorių:

  • terasinių lentų kainos lygį, kuris dažnai identifikuoja WPC lentų kokybę;
  • ar terasinės lentos tuščiavidurės, ar pilnavidurės;
  • terasinių lentų storio, elastingumo, sienelių pločio;
  • medienos kiekio plastiko mišinyje;
  • plastiko, iš kurio terasinės lentos yra pagamintos;
  • terasos pagrindo paruošimo ir karkaso pasirinkimo.

WPC terasinės lentos taip pat kaip medinės yra veikiamos ir aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai, kurie ilgainiui pažeidžia terasinių lentų struktūrą, pakinta jų spalva.

Jei priėmėte sprendimą terasą montuoti su WPC (medžio ir plastiko mišinio) terasinėmis lentomis, tada patariama atsižvelgti į pagrindinius kriterijus, kurie padės pasirinkti kokybiškas terasines lentas, montavimo sprendimus ir taip užtikrinti terasos ilgą tarnavimo laiką.

Jei kyla klausimų, ar reikalinga išsamesnė konsultacija dėl medžiagų pasirinkimo ar terasos montavimo, kviečiame drąsiai kreiptis tel. +370 647 75 607, el. paštu info@mmstatyba.lt arba susisiekti Facebook žinute @mmstatyba.

Kiti straipsniai