Svarstote ir nežinote kokius tvirtinimo elementus pasirinkti terasinių lentų montavimui?  Štai keletas patarimų.

Medvaržčiai, kuriuos renkatės terasos montavimui turi būti atitinkamo ilgio ir storio, kad nebūtų per trumpi ir įsisuktų į medieną per visą jos storį taip tinkamai sutvirtindamas. Terasos montavimui naudojant netinkamo storio medvaržčius mediena gali skilti, todėl patartina prieš tai išsigręžti skylutę ir tik po to pilnai įsukti medvaržtį.

Terasinių lentų tvirtinimui svarbu rinktis kokybiškus, tvirtus nerūdijančio plieno medvaržčius, kurie būtų atitinkamo ilgio ir storio, tinkami būtent konkrečiai medienos rūšiai tvirtinti.

Yra atvejų, kai skirtingoms terasinėms lentoms tvirtinti galimi keli tvirtinimo būdai. Tokiu atveju, tvirtinimo būdą, medžiagas klientas gali rinktis pats, atsižvelgiant į kainą ar estetiką. Jei terasinių lentų tvirtinimui rekomenduojamas konkretus tvirtinimo elementų sprendimas, tada atsižvelgiant iš praktinės pusės, mes visada patarsime, kuris variantas jums bus ilgaamžiškesnis ir patikimesnis.

Vienas iš tvirtinimo būdų yra nematoma terasos tvirtinimo sistema, kuri plačiai naudojama terasų montavime, tvirtinant daugumą terasinių lentų. CAMO terasos medsraigčiai sukuria gražų, lygiu paviršiumi be varžtų terasos vaizdą. Jie yra paslepiami lentos krašto briaunose. Būtent šią tvirtinimo sistemą terasų montavime naudojame ir mes.

Būtent pušies, eglės medienos terasinių lentų tvirtinimui naudojamas CAMO tirtinimas. Pušinėms ir termo terasoms įrengti, taip pat eglės medienos, degintos medienos tvirtinimui galima rinktis tvirtinimą iš viršaus ir paslėpto tvirtinimo būdus. Frezavus terasinių lentų šonus galimas lentų tvirtinimas specialiais laikikliais. Nes ši mediena yra jau apdorota, lankstesnė, todėl ne taip skyla ar raitosi.

Šių medvaržčių montavimas yra lengvas, jie tarsi pritraukia lentą tiesiai prie gulekšnių, taip užtikrindami minimalų jos judėjimą. Labai svarbu, kad montuojant terasą ir naudojant šio tipo medsraigčius nereikia pragręžti skylių (nebent tvirtinant egzotinę medieną).

Reikalinga išsamesnė informacija? Susisiekite konsultacijai. Mielai Jums patarsime tel. 8 645 50 965, el. p. info@mmstatyba.lt arba mūsų Facebook paskyroje.

Kiti straipsniai