Terasų su stoginėmis dengimas  galimas įvairiais būdais. Dažnai tokį sprendimą klientai priima, kai nori turėti galimybę jaukiai pasibūti terasoje bet kokiu oru. Pastebima tendencija, kad klientai dažnai nepagalvoja apie galimus papildomus montavimo  sprendimus, kurie palengvintų vėliau prireikus pritaikyti terasos su stogine uždengimo variantus.  Sumontavus terasą po kurio laiko klientai kreipiasi ir dėl stoginės montavimo, o dar vėliau dėl terasos su stogine uždengimo tentais, įstiklinimu ar kitų galimų pritaikyti sprendimų.  Vienas iš sparčiai populiarėjančių būdų, kuriu galima užsidengti stoginės šonus yra skaidrūs tentai.  Todėl stengiamės klientus informuoti apie galimus pasirinkimus, variantus ar kuo tiksliau išsiaiškinti jų poreikius ne tik  atliekant montavimą ir ilgalaikėje perspektyvoje.

Puiki terasos apsauga ir praktiškumas

PVC tentai yra gerokai pigesni už stiklą, juos naudoti, prižiūrėti yra kur kas paprasčiau, lyginant su įstiklintomis terasomis. Taip pat tentai atsparūs vėjui, tiesioginiams saulės spinduliams, krituliams, sniegui, tad terasą puikiai apsaugo nuo drėgmės, kitų nepalankių aplinkos sąlygų. Vienas didžiausių privalumų, tai ilgaamžiškumas, praktiškumas, nes juos prireikus galima lengvai pakelti ir suvynioti ar išskleisti. Todėl tentai laikomi pasiteisinančia stoginės dengimo priemone.

Kaip ir kiekvienas dengimo būdas, taip ir skaidrūs tentai yra gera apsauga, norint, kad terasa ar joje esantys lauko baldai galėtų būtų nepažeidžiami aplinkos veiksnių. Tokiu būdu suteikiama papildoma apsauga  terasos grindims-terasinėms lentoms. Kuo mažiau terasa turi sąlyčio su vandeniu, saule, tuo ilgiau yra išlaikomas terasos  estetinis vaizdas, išlieka ilgaamžiškesnė, rečiau reikia impregnuoti.

Klientai atsiliepdami apie šią dangą išskiria  ir estetinio vaizdo privalumą ir gali būti pritaikomi prie įvairių konstrukcijų pastatų. Skaidrius – permatomus tentus galime pasiūlyti  su skirtingų spalvų rėmu.  Tad skaidrūs tentai gražiai susilieja su pastato fasadu ar net pagerina bendrą vaizdą.

Kalbant apie dangos montavimą, tai montavimą nesunkiai gali atlikti ir patys klientai. Svarbiausias aspektas montuojant, tvirtinat tentą prie stoginės, tai viršuje prie gegnės tvirtinamas aliuminis profilis, į kurį įstatomas tentas, kad visas tentas gražiai ir lygiai įsitemptų. Tento šonuose būna sukalti žiedai, kurie užsimauna ant rotacinės-pasukamos auselės. Auselę reikalinga tvirtinti ant terasos kolonų.

Tentai puiki stoginės dengimo priemonė. Mėgaukitės buvimu terasoje bet kokiu oru! Pasirūpinkite savo terasomis ir stoginėmis jau šiandien.

Taip pat galime atlikti ne tik terasų, stoginių montavimo darbus, pritaikyti uždengimo sprendimus PVC skaidria tentine danga, bet medinėmis ažūrinėmis sienelėmis, įstiklinti su stiklo paketais, suontuoti aliuminio-stiklo slankiojančią sistemą.

Jei turite klausimų ar reikėtų mūsų pagalbos pritaikant terasos su stogine uždengimo  sprendimus, kviečiame susisiekti tel. 8 647 75 607, el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai