Giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotos medienos terasa

Aukštos kokybės vakuuminiu metodu impregnuota terasos mediena – pušis, eglė ir kitos pjautinės medienos statybinės medžiagos yra skirtos lauko medinių terasų statybai. Medinės terasos Išlieka ilgus metus apsaugotos nuo aplinkos poveikio. Pjautai arba obliuotai pušies ar eglės medienai yra atliekamas A ir AB klasės giluminis impregnavimas.

Medienos gaminius norisi išsaugoti kuo ilgiau ir išlaikyti kuo geresnį jų stovį, todėl geriausias pasirinkimas, kuris padės užtikrinti terasos ilgaamžiškumą – giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota mediena. Tokia mediena Išlieka daug ilgiau atspari aplinkos veiksniams ir puikiai tinka terasų montavimo sprendimams.

Termo medienos terasa

Šilti, tamsiai rudi atspalviai primena kietmedį, egzotinę medieną, tačiau iš tiesų terasa montuojama ir gaminama iš karščiu apdorotos šiaurinės pušies ar eglės. Termo terasinės lentos ne tik ekologiškos, bet taip pat natūraliai atsparios vabzdžiams ir puvimą sukeliantiems grybams, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu, todėl neprilygstamos lietingo oro sąlygomis. Terasinių lentų paviršius pusiau švelnus, ant jos galima vaikščioti nuogomis kojomis.

Termo medienos terasa puikiai atlaiko neigiamus gamtos veiksnius, yra atspari šalčiui, nereikia skirti papildomo laiko priežiūrai ar apsauginiam medienos aliejavimui. Šioms terasoms naudojame tikras suomiškas A, AB ir B medienos rūšis!

WPC plastiko ir medžio mišinio terasa

WPC kompozito lentos terasoms atsparesnės už medines lentas, dėl to wpc lentų terasa – vienas geriausių sprendimų kainos, kokybės bei laiko atžvilgiu. Medžio ir plastiko mišinio WPC terasinės lentos puikiai tarnauja daugiabučių namų ir balkonų grindims įrengti, o montavimas nesudėtingas ir greitas. Pasirinkę WPC terasines medžio ir plastiko kompozito lentas išvengsite periodinių terasos dažymo ir priežiūros darbų.

Šios terasinės lentos atsparios korozijai, UV spinduliams, saulės aplinkos poveikiui, drėgmei, druskoms ir chloruoto vandens padariniams, šalčiui, temperatūros svyravimui, puvimui bei grybeliniam poveikiui. Terasos iš WPC lentų yra 90% ekologiškos, nes gaminant nenaudojamos jokios pavojingos aplinkai medžiagos (pvz.: švinas, druskos), o pačios lentos yra perdirbamos. Medžio ir plastiko mišinio terasą galima naudoti ir montuoti pirtyse.

Maumedžio medienos terasa

Maumedis yra atspari mediena, tad terasa turinti drėgno klimato apsaugą,  Bėgant laikui maumedžio atsparumas puvimui tik didėja. Reitinge maumedžio medienos terasa priklauso labai atsparių medžio rūšių sričiai, tai vienas iš spygliuočių, dažniausiai registruojamas prie kietų medžių kategorijos su egzotiniais kietmedžiais.

Maumedžio mediena dažnai yra naudojama sendinta. Sendinimo procesas ne tik suteikia terasinėms lentos sendintą išvaizdą, bet ir dar daugiau atsparumo. Tokios terasinės lentos taip pat mėgiamos, nes reikalauja itin mažai priežiūros.

Terasinių lentų sendinimo procesui yra naudojama speciali medžiaga – geležies sulfatas, kuris geriausiai tinka maumedžio medienai, nes maumedis turi taninų, su kuriais būtent ir reaguoja geležies sulfatas. Mediena apdorota šia medžiaga įgauna pilkai žalsvą atspalvį. Padengus medieną geležies sulfato tirpalu, įvyksta reakcija (paprastai per 7 – 30 dienų) ir paviršius įgauna pilkšvą atspalvį, kuris laikui bėgant nekinta.

Presuoto bambuko medienos terasa

Apdoroto bambuko terasinės lentos yra išskirtinis ir ilgalaikis sprendimas. Presuoto bambuko mediena puikiai tinka terasai, pavėsinei, lieptui ar kitiems individualiems išorės lauko projektams siekiant ilgo tarnavimo laiko ir gero atsparumo.

Lyginant bambuko terasinės lentas su kitos medienos lentomis, presuoto bambuko terasinės lentos pasižymi savo unikalia struktūra ir daug didesniu tankiu, kuris yra net 1200 kg/m3. Šios medienos terasinės lentos yra gerai žinomos kaip patvarios ir atsparios bet kokioms oro sąlygoms, vandeniui, puvimui, termitams ar net paviršiaus lenkimams.

Sibirinio maumedžio medienos terasa

Sibiro maumedžio atsparumą aplinkai lemia augimo sąlygos bei specifinis sakų sudėties indeksas. Ekstremaliomis oro sąlygomis, pelkėse ar drėgnoje aplinkoje lėtai augantis medis turi labai siauras rieves ir sutankinta struktūrą, tai padaro medieną kietesnę ir atsparesnę drėgnam poveikiui. Maumedžio medienos sakai yra pasiskirstę tarp medienos plaušų ir veikia kaip antiseptikas, taip saugo terasines lentas nuo drėgmės, grybelių susirgimų, vabzdžių, kenkėjų.

Apart cheminio apdorojimo, bėgant laikui, maumedžio medienos terasa išsaugo visas aukštos kokybės terasų savybes. Maumedinės terasinės lentos naudojamos išorės, lauko darbams be apdorojimo, ilgainiui keičią spalvą, bet savo savybių nepraranda. Sodriai geltona, rausvo atspalvio spalva gali būti išsaugoma naudojant natūralius ūkinius apsauginius aliejus skirtus medienai.

Maumedis yra atspari mediena, terasa turinti drėgno klimato apsaugą. Reitinge maumedžio medienos terasa priklauso labai atsparių medžio rūšių sričiai, tai vienas iš spygliuočių. Dažniausiai registruojamas prie kietų medžių kategorijos, todėl išlieka populiari ir yra puikiai vertinama.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai