Vienas iš pagrindinių ,,MM Statyba“ komandos darbų, tai terasų montavimas. Mes galime pasiūlyti kokybišką terasų montavimą su geriausiomis medžiagomis, kurios atitiks kiekvieno kliento lūkesčius. Dažnas klientas nusprendžia terasą montuoti pats su savo įsigytomis medžiagomis, tačiau neretai nusivilia, kai atlikto darbo kokybė neatitinka lūkesčių. Norint turėti ilgaamžę terasą, verta investuoti ne tik į medžiagas, bet ir į darbų atlikimą.

Mes galime pasiūlyti įvairių rūšių terasas. Prieš kiekvieną projektą suteikiame klientams galimybę medžiagas apžiūrėti, pačiupinėti, susidaryti nuomonę ir įsivaizduoti kaip atrodys galutinis rezultatas, visus pavyzdžius mes atvešime ir galėsite tiesiog išsirinkti. Taip pat, suteiksime nemokamą konsultaciją dėl sprendimo pasirinkimo.

Terasų rūšys:

  • Impregnuotos pušies medienos terasa
  • Degintos pušies medienos terasa
  • Chemiškai apdorotos sibirinės pušies medienos terasa
  • Maumedžio medienos terasa
  • Sendinto maumedžio medienos terasa
  • Termo medienos terasa
  • Presuoto bambuko medienos terasa
  • WPC medienos ir plastiko mišinio terasa
  • 3D amerikietiško WPC terasa IR KT.

Giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota mediena

Medienos gaminius norisi išsaugoti kuo ilgiau, išlaikyti kuo geresnį jų stovį. Todėl geriausias pasirinkimas, kuris padės užtikrinti terasos ilgaamžiškumą – giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota mediena. Tokia mediena išlieka daug ilgiau atspari aplinkos veiksniams ir puikiai tinka terasų montavimo sprendimams. Medienos impregnavimas, tai apdorojimas cheminėmis medžiagomis, apsaugančiomis nuo puvimo, kenkėjų, spalvų pokyčio. Impregnavus medieną pagerėja atsparumas karščiui, be to, tokios medienos struktūra lygesnė, o išvaizda – gražesnė ir patrauklesnė.

Pjautai arba obliuotai medienai yra atliekamas A ir AB klasės giluminis impregnavimas. Medienos apsaugos priemonėms naudojama: impregnantas Tanalith E-7 (3491), jo sudėtyje yra aktyvios sudedamosios dalys boras, varis, tebuconazolisas, propopiconazolis.

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu gali išlikti nepakitusi 15 ir daugiau metų.

Kodėl verta rinktis giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotos pušies medienos terasą?

Pušies medienos terasa šiuo metu yra vienas populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Šios lentos pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, natūralia išvaizda, jaukumu ir patvarumu, lengva priežiūra. Norint užtikrinti, medienos ilgaamžiškumą, reikia rinktis impregnuotą pušies medieną. Nes terasinės lentos bus veikiamos aplinkos veiksnių, t.y. lietaus, sniego, saulės ir kt., dėl ko gali pradėti pūti, pelyti ir prarasti spalvą. Žinoma, didelę reikšme turi ir terasos priežiūra.

Montuojant terasą klientai gali rinktis tiek medines, tiek plastikines terasines lentas ir joms pritaikomus skirtingus sprendimus. Tačiau skirtingos terasinės lentos pasižymi ir skirtingomis savybėmis. Todėl labai svarbus jūsų pasirinkimas norint džiaugtis terasa ilgus metus.

Bendradarbiaudami su ,,MM Statyba“ galite būti tikri, kad iškilus problemai, mes visada ją išspręsime, nes už atliktus darbus garantuojame. Todėl visada, išspręsime probleminę situaciją, jai ji įvyko dėl mūsų kaltės. Net menkiausius trūkumus pašalinsime nedelsiant.

Kviečiame registruotis konsultacijai, mielai Jums padėsime. Susisiekite tel. 8 6 47 75 607 arba el. paštu info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai