Kalibravimo metu impregnuota C24 klasės mediena praleidžiama pro stakles, atliekamas medienos apdorojimas. Todėl kalibruota mediena būna identiškai vienoda, paruoštos medienos (balkių) ilgis būna vienodas.

Atliekant terasos montavimą, karkasą galima montuoti net dvigubą ar trigubą. Visiškai nebūtina dėti storų lagių, nes sudvigubinus ar sutrigubinus karkasą, gaunasi labai tvirta konstrukcija.

C24 klasės medienos impregnavimas atliekamas vakuuminiu būdu. Impregnantas pilnai įsigeria į mediena, todėl jai suteikiama ypač didelė apsauga. Džiaukitės tvirta ir ilgaamže terasa rinkdamiesi kokybiškas ir patikimas medžiagas bei montavimo sprendimus!

Impregnuoti pušies balkiai yra labai stiprūs, gerokai stipresni net už plastikinius ar net termo medienos.  Balkius sutvirtinus  su gerais, kokybiškais konstrukciniais medvaržiais turėsite gerą pasirinkimą – tvirtą terasą.

Karkasui pasirinkus nedžiovintą medieną ir ją sutvirtinus medvaržčiais, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti neblogai, tačiau tai tik trumpalaikis efektas. Konstrukcijai džiūnant, mediena pradeda trauktis, sutvirtinimo vietose atsilaisvina medvarščiai. Tarp tašų atsiradus tarpams, konstrukcija ima girgždėti, sudrėksta, tampa pažeidžiama ir neatspari aplinkos veiksniams. Mediena nuo drėgmės pradeda pelyti, joje išlikę parazitai ją ardo, auga grybai. Taip terasos karkasas tampa greitai pažeidžiamas ir visa terasos konsrukcija ilgaamžiskumu tikrai nepasižymės. Todėl labai svarbu rinktis vakuuminiu giluminiu būdu impregnuota karkaso medieną.

Giluminis medienos impregnavimas net kelis kartus prailgina medienos eksploatacinį laiką, nes impregnavimo skystis gali įsiskverbti  pilnai per visą balkį. Taip mediena įauna didelį atsparumą drėgmei, saulės spinduliams, grybeliams, puvėsiams, bakterijoms ir net termitams. Giluminis medienos impregnavimas –  viena efektyviausių impregnavimo technologijų.

Kiti straipsniai