Vis dažniau siekiame patogumo, komforto ar privatumo, todėl sienelės, atitvarai nuo vėjo ar kaimynų leidžia tai pasiekti. Ką svarbu žinoti prieš montuojant skirtingo tipo sieneles ar koki sprendimai yra galimi?

Sienelių, gali būti kelių tipų, o ir sprendimas pritaikomas visiems, nes sienelės, atitvarai, pertvaros galimos iš skirtingų medžiagų ir skirtingų kainų lygio. Tačiau labai svarbu žinoti, kad prieš montuojant stoginės karkasą, reikėtų būti apsisprendus kokio tipo sienelės norėsite, nes montavimo technologija skirsis. Montuojant sienelę, pervarą turi būti padaryti papildomi balkiai, prie kurių būtų tvirtinama numatyta konstrukcija.

Įvairios sienelės ar kitokio tipo uždengimas dažniausiai montuojamas siekiant sukurti jaukesnę aplinką leidžiant laiką terasoje, taip pat norint atsitverti nuo kaimynų, turėti daugiau privatumo.

Nusprendus įsirengti terasą, užsakovai tik po kurio laiko pastebi įvarius niuansus, tokius kaip itin intensyvi saulė, kuri neleidžia pilnai išnaudoti terasą bet kuriuo paros metu ar dažnai siaučiantys šoniniai vėjai, kurie taip pat tampa problema. Todėl tokiu atveju nusprendžiama papildomai montuoti stoginę ar stoginę su pertvaromis, langų sistemomis, uždengimais ar kita. Sienelės gali būti įvairios. Tokį sprendimą galima panaudoti tiek terasos šonuose ar priekyje ar pilnai uždengti visą terasą.

Terasos uždengimo sprendimai

,,MM Statyba“ gali jums pasiūlyti terasos ir stoginės įstiklinimą, uždengimą ar sienelės sumontavimą. Tokio tipo sprendimą galime pasiūlyti 3 rūšių. Visi sprendimai gelbės bet kuriuo atveju, tiesiog jums reikia pasirinkti labiausiai tinkamą, norimą  montavimo sprendimą.

1 variantas. Medinė sienelė, ažūrinė sienelė, gėlių sienelė (pvz. vijokliams).
2 variantas. Aliuminio profilio rėmo slankiojanti stiklinė durų-langų sistema.
3 variantas.  Įtempiami permatomi tentai.

Jeigu esate įsirengę terasą ar terasą su stogine, medinę sienelę sumontuoti galima ir bet kuriuo metu. Medinė sienelė yra puikus sprendimas tiems, kurie nori paprasto, estetiško vaizdo, neapsunkinti terasos ir pagrindinis tikslas yra atsitverti nuo kaimynų ar nuo vėjo.  Gyvenant kotedže, bute su terasa, norisi daugiau privatumo, tad medinė sienelė gali ne tik atlikti pagrindinę funkciją, tačiau taip pat būti panaudojama kaip konstrukcija gėlių, vijoklių apželdinimui. Sienelė neuždarys aklinai terasos, bet viduje tikrai suteiks jaukumo, saugumo jausmą.

Labai gerai jeigu prieš montuojant terasą su stogine jau žinomas pertvaros, sienelės sprendimo variantas, nes įrenginėjant stoginę svarbu numatyti tvirtinimo elementus.

Taip pat dažnas spendimas, kai pasirenkamas dalinis ar pilnas terasos įstiklinimas panaudojant aliuminio profilio rėmo slankiojančią durų-langų sistemą. Tai ilgalaikis, mažai rūpesčių keliantis  ir lengvai prie namo fasado priderinamas sprendimas. Aliuminio konstrukcijos ir polikarbonato  (skaidraus ar tonuoto) ar grūdinto stiklo (tonuoto ar skaidraus) pertvaros-sienelės praleis šviesą, tačiau suteiks jaukumo, šilumos, apsaugos nuo vėjo. Sistema yra tikrai patikima ir gali suvažiuoti į vieną, du ar net tris segmentus. 

Įtempiami tentai-naujoviškas sprendimas. Kokybiški skaidrūs tentai yra atsparūs aplinkos poveikiui, o tentus gerai įtempus, jie atrodo kaip stiklas, nesimato jokių nelygumų. Labai patogu tai, kad tentą galima suvynioti į viršų, o kai norima nuleisti, tiesiog atkabiname kabliukus, įtempiame ir pritvirtiname prie terasos. Paprasta, patogu ir estetiška.

Atsižvelgiant į siūlomų sprendimų kainų lygį, tai pigiausias sprendimas būtų įtempiami tentai, vidutinio brangumo sprendimas – medinės sienelės. Na ir brangiausias  –  aliuminio profilio rėmo slankiojanti sistema.

Jeigu jums aktualu vienas iš siūlomų sprendimų, prašome kreiptis. Įgyvendiname visus sprendimus pagal jūsų vizualizaciją, taip pat galime pateikti montavimo pavyzdžius. Nemokamai konsultacijai atvykstame į vietą apžiūrai, pokalbiui, viską išmatuojame, apskaičiuojame ir pateikiame jums sąmatą.

NEMOKAMA KONSULTACIJA:

Tel.  8 647 75 607 
El. paštas info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai