Tikslingai dirbdami ir įsiklausydami į klientų poreikius, nusprendėme rinkai pasiūlyti visiškai naują produktą – terasines lentas, kurios ne tik atitiktų aukščiausios kokybės standartus, bet ir būtų išskirtinės išvaizdos, atspalvių, o ir impregnavimo, padengimo technologija suteiktų ženkliai didesnę apsaugą nuo aplinkos veiksnių – ,,Hybrid Aqua Oil“.  

,,Hybrid Aqua Oil“ terasinės lentos yra pagamintos iš Skandinaviškos eglės medienos. Eglės mediena yra pripažįstama kaip viena tinkamiausių medžio rūšių statybinėms konstrukcijoms.

Speciali ,,Hybrid Aqua Oil“ terasinių lentų medienos apdorojimo technologija, kuri plačiai naudojama skandinavijos šalyse,  leidžia suteikti visapusišką apsaugą nuo aplinkos veiksnių: UV spindulių, drėgmės ir vandens įtakos.  Specialios ,,Hybrid“ technologijos  proceso metu mediena  yra sendinama, kad dar labiau išryškėtų medienos raštas. Mediena sendinama dėl vizualinio aspekto ir dėl to, kad geriau įsigertų ir ilgiau išliktų cheminės impregnavimo technologijos metu naudojamos medžiagos.

Pastebėjimai įrenginėjant terasas su ,,Hybrid Aqua Oil“

Su šiomis ,,Hybrid Aqua Oil“ terasinėmis lentomis dirbame jau 3 mėnesius, todėl norėtume pasidalinti mūsų bei klientų patirtimi, pastebėjimais.

Labai džiugu, kad klientai gali rinktis iš skirtingų spalvų terasinių lentų, nes tai leidžia priderinti labiausiai norimą variantą, dažnu atveju artimiausią, derinamą prie namo fasado ar kitų eksterjero detalių.  Taip pat didelis privalumas, kad klientai gali įsigyti tos pačios spalvos impregnanto, su kuriuo prireikus galės atlikti terasos atnaujinimo darbus.  Kaip jau esame minėję ankščiau, terasos atnaujinimo darbus: nuvalymą, impregnavimą, patartina atlikti kas 2 metus.

Taip pat pastebime, kad eglės mediena yra gerokai tvirtesnė už pušies medieną, todėl ir pati terasa, sumontuota iš ,,Hybrid Aqua Oil“ eglės medienos terasinių lentų yra ženkliai tvirtesnė.

Daug teigiamų atsiliepimų sulaukiame dėl labai gražios, ryškios ir matomos medžio struktūros.  Terasinių lentų gamybos, paruošimo technologija leidžia išryškinti medžio rėves, todėl ir paruoštos terasinės lentos montavimui atrodo kitokios nei kitų medienos rūšių.

Atliekant montavimo darbus su ,,Hybrid Aqua Oil“ nepastebėti jokie trūkumai  ar specifiniai reikalavimai. Sumontuota terasa atrodo gražiai. Nesusidūrėme su jokiomis problemomis ar nepatenkintais klientais. Atvirkščiai, klientai patenkinti dėl terasos tvirtumo ir sodrių, išskirtinių spalvų. Todėl galime sakyti, kad šio metu pastebimi vien pliusai.

Šios medienos terasinės lentos gali būti tvirtinamos įvairiais tvirtinimo sprendimais tiek su paslėptu tvirtinimu, tiek ir per viršų. Tad klientas gali rinktis priimtiniausią sprendimą.

Apibendrinant, su šiomis terasinėmis lentomis darbas atliekamas paprastai ir greitai, nesusiduriame su jokiais techniniais nesklandumais a medienos broku. Patinka tiek dirbti su ,,Hybrid Aqua Oil“, tiek teigiami klientų atsiliepimai sumontavus jų svajonių terasą.

Tad jei domina daugiau sužinoti apie ,,Hybrid Aqua Oil“ terasines lentas ar montavimo ypatumus, kviečiame susisiekti. Mielai pakonsultuosime.

info@mmstatyba.lt    I  8 647 75 607

Kiti straipsniai