Lauke esančioje poilsio zonoje įrengtai terasai dažnai tenka nemažai aplinkos poveikio išbandymų: lietus, sniegas, drėgmė, saulės spinduliai, temperatūrų kaita. Todėl renkantis medieną terasai prioritetas paprastai teikiamas jos tvirtumui bei ilgaamžiškumui. Deginta pušies mediena patenkins net išrankiausių poreikius. Degintas medis tampa ne tik patvarus, bet ir itin estetiškai atrodo. Degintos pušies medieno terasa gali būti puikus pasirinkimas jūsų terasai. Ji bus unikali, elegantiška ir ilgaamžė.

Medienos deginimo technologija populiari dėl to, kad tarytum „užkonservuoja“ gerąsias medienos savybes, bet ir dėl to, kad medžiui suteikia papildomo atsparumo, tvirtumo bei nepriekaištingos estetikos. Dėl deginimo proceso suteikto ilgaamžiškumo tokia mediena yra vienas geriausių pasirinkimų lauko elementams. Specififinio medienos apdorojimo proceso metu galima išgauti įvairius atspalvius, taip pat mediena po apdorojimo nesisakuoja.

Degintos medienos terasinės lentos yra išskirtinės išvaizdos, jos reikalauja mažai priežiūros.

Technilogija, kuria apdirbama mediena vadinama Shou Sugi Ban (Yakisugi) . Šios apdirbimo technologijos dėka, mediena yra deginama, ipregnuojama alyva, naudojama šveitimo technika. Tokia mediena deginta mediena gali būti naudojama tiek interjere, tiek eksterjere.

Deginta mediena terasai

Terasai paprastai tenka nemažai aplinkos poveikio išbandymų: lietus, sniegas, drėgmė, saulės spinduliai, temperatūrų kaita. Tad kai renkamės medieną terasai, atkreipiame dėmesį į tvirtumą, ilgaamžiškumą. Degintas medis patenkins net pačių išrankiausių poreikius, nes terasa bus ne tik patvari, bet ir itin graži. Terasa bus unikali, labai elegantiška ir ilgaamžė.

Techninės savybės

  • Atsparumas vandeniui ir ugniai
  • Unikalios tekstūros
  • Netepus paviršius
  • Ilgaamžiškumas
  • Deginant medieną, atskleidžiami visiškai unikalūs raštai ir tekstūros, užtikrinama apsauga nuo išorės veiksnių bei užtikrinamas praktiškumas.

Kiti straipsniai