Dažniausias klientų pasirinkimas– giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotos medienos terasa. Kodėl?

Norint išsirinkti terasai medieną, patikimumas ir ilgaamžiškumas lemia didelę reikšmę. Nors šiandieninės medienos paruošimo technologijos lemia, jog terasoms paruoštos terasinės lentos yra apdorojamos taip, kad tarnautų ne vienerius metus, o dažnai ir  7-12 metų.  Reikia nepamiršti ir tai, kad terasos medienos atsparumas aplinkos veiksniams yra tik vienas iš sudedamųjų komponentų, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Tačiau taip pat didelę reikšme turi terasos priežiūra, apkrova, naudojimo ypatybės. Apie terasų priežiūrą kviečiame daugiau skaityti čia.

Taigi, dažniausiai klientai renkasi giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotos pušies terasines lentas. Kodėl?

Jeigu norite, kad gaminai iš medienos tikrai tarnautų ilgiau, visų pirma, reikalinga rinktis impregnuotą medieną. Galima sakyti, kad visas medienos rūšis, kurios naudojamos lauke turi būti naudojamos impregnuotos ar kitaip apdorotos, nes terasinės lentos bus veikiamos aplinkos veiksnių, t.y. lietaus, sniego, saulės ir kt., dėl ko gali pradėti pūti, pelyti ir prarasti spalvą. Todėl patogiausias iš būdų yra rinktis giluminiu būdu impregnuotas terasos lentas. Toks ,,MM Statybos“ klientų pasirinkimas yra dažniausias.

Taip pat šios terasinės lentos pasižymi:

  • Geru kainos ir kokybės santykiu.
  • Jaukumu, natūralia išvaizda,  patvarumu.
  • Lengva priežiūra.
  • Dėl specialios apdorojimo technologijos suteikiama itin gera apsauga nuo aplinkos veiksnių.

Giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotos terasinės lentos

Aukštos kokybės vakuuminiu metodu impregnuota terasos mediena – pušis, eglė ir kitos pjautinės medienos statybinės medžiagos yra skirtos lauko medinių terasų statybai. Medinės terasos išlieka ilgus metus apsaugotos nuo aplinkos poveikio.

Pjautai arba obliuotai pušies ar eglės medienai yra atliekamas A ir AB klasės giluminis impregnavimas. Medienos apsaugos priemonėms naudojama: impregnantas Tanalith E-7 (3491), jo sudėtyje yra aktyvios sudedamosios dalys boras, varis, tebuconazolisas, propopiconazolis.

Medienos gaminius norisi išsaugoti kuo ilgiau, išlaikyti kuo geresnį jų stovį. Todėl geriausias pasirinkimas, kuris padės užtikrinti terasos ilgaamžiškumą – giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota mediena. Tokia mediena išlieka daug ilgiau atspari aplinkos veiksniams ir puikiai tinka terasų montavimo sprendimams. Galėsite džiaugtis kokybiška terasa daugelį metų.

,,MM Statyba” pataria rinktis tik kokybiškas, tinkamai paruoštas, giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotas pušies ar eglės medienos terasines lentas ir taip užtikrinti montuojamos terasos ilgaamžiškumą.

Jei reikalinga konsultacija, mielai Jums padėsime. Kviečiame kreiptis tel. 8 6 47 75 607 arba el. paštu info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai