Ar verta medžiagas terasos įrengimui įsigyti patiems ar palikti viskuo pasirūpinti ,,MM Statyba” komandai?

Turbūt tai vienas dažniausių klausimų, dėl kurio kreipiasi klientai prieš montuodami terasą ar stoginę. Mūsų patarimas būtų dvejopas. Tačiau galutinis rezultatas svarbiausia! 

Labai dažnai klientai turi nuomonę, kad įsigyjant medžiagas terasos ar stoginės montavimo darbams patiems ir užsakant montavimo darbus atskirai, gali ženkliai sutaupyti. Tačiau ar tikrai taip yra? Taip gali būti, jei užsakovui pavyksta medžiagas gauti ar įsigyti su didele nuolaida, taip pat galbūt turi medžiagų likučių ar pažįstamų, kurie galėtų padėti medieną įsigyti pigiau. Tokiu atveju medžiagoms galima sutaupyti, tačiau užsakovas jau būna įdėjęs nemažai pastangų ir laiko paieškoms. Kitas svarbus aspektas, tai medžiagų kokybė. Pavyzdžiui renkantis terasines lentas patiems, ne visada galima pasirinkti teisingai, todėl visada verta pasikonsultuoti ar pasirinkimas teisingas ir ar tikrai yra geriausias norimam terasos ar stoginės montavimo, statybos sprendimui įgyvendinti.

Atliekant terasos montavimo darbus, reikia užtikrinti, jog visos medžiagos bus kokybiškos, nepasitaikys broko, netruks medžiagų. Visus šiuos klausimus sprendžia terasos montavimo ar stoginės montavimo darbus prižiūrintis ,,MM Statyba” darbų vadovas, kurio atsakomybė yra užtikrinti medžiagų tiekimą, problemų sprendimą ir sklandų montuotojų darbą. Įsigijus medžiagas patiems visada išlieka rizika susidurti su šiais niuansais ar problemomis, kurios pareikalautų ne tik papildomų išlaidų, bet ir laiko, sprendžiant klausimus su įsigytų medžiagų kokybe ir tiekimu. Tad tokiu atveju jūs turėtumėte atlikti papildomą darbą.

Renkantis tiek montavimo darbus, tiek ir medžiagas iš vieno paslaugų tiekėjo, jūs ženkliai galite sumažinti kaštus. ,,MM Statyba” medžiagomis neprekiauja ir iš jų neuždirba, tačiau padėdami tarpininkauti su pagrindiniais medžiagų tiekėjais Lietuvoje ir gaudami nuolaidas medžiagoms, mes sukuriame klientui pridėtinę vertę. Klientas ne tik gauna geras nuolaidas medžiagoms, tačiau ir žino, jog viskuo bus pasirūpinta. Užsakydami montavimo darbus klientai galės būti ramūs, jog medžiagos bus parinktos teisingai, atitiks montavimo darbų specifiką ir eigoje iškilę įvairūs niuansai bus išspręsti, todėl patiems niekuo nereikės rūpintis ir bendra terasos ar stoginės įrengimo sąmata bus mažesnė. Todėl vadovaujantis 12 metų darbų patirtimi rinkoje, pastebėjome, kad labai dažnai pigiausias variantas būna tiek medžiagas, tiek montavimo darbus įsigyti iš vieno paslaugų tiekėjo.

Tačiau, jei užsakovas turi medžiagas ir nori, kad pasirinkti darbai būtų įgyvendinti su jo turimomis medžiagomis, terasos montavimo darbus ir stoginės įrengimo darbus ne tik atliksime, bet  ir patarsime visais jums rūpimais montavimo ar priežiūros klausimais. Svarbiausia, kad galutinis rezultatas džiugintų klientų akis ir pasiteisintų.

Būna atvejų, kai užsakovai skambina ir prašo atlikti terasos montavimo darbus su visomis jų turimomis medžiagomis. Atvykus į vietą apžiūrai ir pokalbiui, visos turimos medžiagos būna tiesiog terasinės lentos. Tačiau tai nėra visos medžiagos reikalingos terasos montavimui. Tai tik labai nedidelė dalis, kuri reikalinga pastatyti terasą.

Pastebėjome, kad klientai medžiagas dažniausiai nori išsirinkti patys, nes jiems svarbu patiems medžiagas apžiūrėti, pačiupinėti, susidaryti nuomonę ir įsivaizduoti kaip atrodys galutinis rezultatas. Tačiau mes su klientu susitardami, jos atliksime terasos montavimo darbus ir tuo pačiu spręsdami dėl medžiagų pasirinkimo,  visada suteikiame klientui galimybę, net rekomenduojame, nuvykti pas medžiagų tiekėją ir apžiūrėti medžiagas, išsirinkti patiems, pasikalbėti su specialistais, išanalizuoti produkcijos kainas. Jeigu kažkas netinka, medžiagas ar jų tiekėją visada galime pasirinkti kitą. Mūsų tikslas, kad klientai išsirinktų geriausią variantą už tinkamą kainą.

Taigi, vienintelis būdas sutaupyti renkantis medžiagas, jas įsigyti su itin gera kainos nuolaida. Jei to padaryti nepavyksta, jūs ne tik papildomai įdėsite darbo paieškoms, bet ir visada išlieka rizika įsigyti netinkamą, nekokybišką produktą, todėl galiausiai terasos įrengimas gali kainuoti tik daugiau.

Jei turite klausimų ar reikia patarimo, visada galite kreiptis el. paštu info@mmstatyba.lt ar tel. 8 647 75 607

Kiti straipsniai