Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

EKO 80 išplanavimas

Mobiliajame moduliniame name EKO 80 yra net  trys erdvūs miegamieji, didelė svetainė su virtuve, vonios kambarys bei ūkinė patalpa. Žinoma, vidaus Išplanavimas yra pavyzdinis ir gali kisti pagal kliento poreikius ir viziją. Klientams taip pat galimas durų ir langų pozicijų keitimas/pasirinkimas.

Modernus karkasinis namas yra ~8 m x 12 m x 3,60/2,90 m, o vidaus plotas siekia net ~80-90 m2. Šis mobilus modulinis namas statomas tik pas klientą sklype!

EKO 80 išskirtinumas

Pagrindinis šios naujienos išskirtinumas yra tai, kad namelis statomas pas klientą sklype (iki 50km atstumu nuo Kauno). Su užsakovu numatome vietą, ją patvirtiname ir tuomet komanda imasi darbo. EKO 80 yra vienas didesnių mūsų turimų namų – plotas siekia net 80-90 m2! Namelis yra su pilna išorės apdaila, bet be vidaus apdailos. Sukurti tokio tipo namelį nusprendėme, nes ypač dažnai sulaukiame prašymų parekomenduoti kuo didesnio vidaus ploto namelius. Kadangi EKO namelis yra populiariausias mūsų kataloge, tad nusprendėme pasiūlyti papildomas jo variacijas, kurios džiugintų klientus.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

EKO 80 kaina yra 33 000 eurų su PVM (~80-90 m2 karkasinis namas su pamatais, pilna Išorės apdaila bei užbaigtumu). Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.Bigbank.Lt/?Mmstatyba

Mūsų statomuose namuose naudojami tik aliuminio profilio langai

Aliuminio profilio langus naudojame, nes jie užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie Išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai. Aliuminio langai pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Vienas iš pagrindinių privalumų – aliuminio profilio langai pasižymi ilgaamžiškumu. Tokie langai nepakeis savo išvaizdos ir savybių daugelį metų. Dėl specialios dangos, kuria dengiamas lango profilis, juos labai lengva prižiūrėti. Jie neblunka saulėje, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti.

Techniniai duomenys

  • Namas statomas pas klientą sklype.
  • Namas – karkasinis, medinis.
  • Namo pamatas: pamatiniai poliai ir pamatiniai blokeliai užlieti betonu.
  • Lauko apdaila – neobliuotos (šiauštos) pušies lauko dailylentės, kurios impregnuojamos pasirinktos spalvos alyva – dažyve ir juodos spalvos Classic skarda.
  • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio, 2 stiklų.
  • Visi langai vitrininiai, atsiverčiantys ir atsidarantys į namelio vidų.
  • Namo karkasas apšiltinimas poliuretano putomis apie 15 cm poliuretano putomis arba 20 cm mineralinės vatos sluoksniu (sienos ir lubos).
  • Lietaus sistema – latakai.
  • Be vidaus apdailos.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai