,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kiekvienais metais tobuliname ir atnaujiname turimus namelių modelius bei papildome asortimentą naujais pasiūlymais. Siekiame savo klientams suteikti galimybę rinktis ir atrasti būtent tai, ko ieško.

Naujiena namelių kataloge – mobilūs moduliniai nameliai VILA

Didžiausia naujiena mobilių modulinių namelių kataloge yra net 5 nauji modeliai VILA! Šie karkasiniai namai išsiskiria savo ypač dideliu vidaus plotu, kuris siekia net apie 80-90 m2. Sukurti tokio tipo namelius nusprendėme, nes ypač dažnai sulaukiame prašymų parekomenduoti kuo didesnio vidaus ploto namelius. Kadangi pastaraisiais metais klientai namelius dažniausiai įsigyja nuolatiniam gyvenimui, nori namuose turėti daugiau vietos.

Mobilus modulinis namelis VILA 1

Šis namelio modelis yra išskirtinis, jo vidaus plotas siekia apie 70-80 m2. Taip pat yra galimybė turėti dvi antresoles. Namelis sudarytas iš trijų sujungtų namelių, kurių matmenys  ~ 9,00  x 3, 85  x 3,83 m (x2 vnt.) ir  3,50  x 3,85 x 3,83 m (1 vnt.).

Mobilus modulinis namelis VILA 2

Tai yra U tipo namelis, kurio vidaus plotas apie 80 m2, tad namas gali būti naudojamas ir kaip gyvenamasis, ir kaip laisvalaikio/antrieji namai. Šis modelis sudarytas iš trijų sujungtų namelių, kurių matmenys  ~ 8,00  x 3, 85  x 3,30 / 3,00 m (2 vnt.) ir 8,00  x 3, 85  x  3,00 m (1 vnt.). 

Mobilus modulinis namelis VILA 3

Šis mobilus modulinis namas yra MAXIS tipo, plotas apie 80 m2. VILA 3 modelį sudaro trys sujungti nameliai, kurių matmenys  ~ 9,00  x 3, 85  x 3,83 (2 vnt.) ir 8,00  x 3, 85  x  3,83 m (1 vnt.).

Mobilus modulinis namelis VILA 4

VILA 4 modelis yra MAXIS namelio tipo, apie 80 m2 vidaus ploto. Tai du sujungti nameliai, kurių matmenys  ~ 9,00  x 3, 85  x 3,83  ir 7,00  x 3, 85  x  3,83 m.

Mobilus modulinis namelis VILA 5

Šis modelis yra MAXIS namelio tipo, jo vidaus plotas siekia apie 80 m2. VILA 5 yra sudarytas iš namelių, kurių matmenys  ~ 9,00  x 3, 85  x 3,83  ir 7,00  x 3, 85  x  3,83 m.

Naujųjų modelių techniniai duomenys ir savybės

  • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio, dviejų stiklų.
  • Apšiltinimas – poliuretano putomis arba mineraline vata pasirinktinai apie 15 cm sluoksniu- sienos ir lubos, grindys.
  • Namelyje galima gyventi ne tik vasarą, bet ir žiemos metu.  Priklauso tik apšiltinimo sluoksnio ir medžiagos pasirinkimas. Nuolatiniam gyvenimui rekomenduojame 15 -20 cm apšiltinimo sluoksnį.
  • Grindų danga – dviejų aukštų medinis karkasas.
  • Namelio dugno karkasas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės bei speciali plokštė atspari smūgiams ir drėgmei.
  • Prilydoma stogo danga, lietaus nubėgimo sistema.
  • Papildomai galima dalinė vidaus apdaila, sraigtinių polių montavimas ar kiti sprendimai pagal kliento poreikį.

Mobilūs moduliniai namai – alternatyva tradicinei statybai

Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.bigbank.lt/?mmstatyba

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai