,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Gerėjant orams – pats tinkamiausias metas įsigyti mobilų modulinį namelį

Šiltasis metų laikas yra pats geriausias metas džiaugtis kokybišku laiku mobiliame moduliniame namelyje! Šiuo metu savo namų kataloge turime pačių įvairiausių variantų – nuo mažų ir kompaktiškų iki dviejų aukštų namų. Atrasti sau geriausią variantą lengva kiekvienam. Vis gi, atsižvelgiant į klientų norus, kai kuriuos namelius siūlome ilgesnius – LONG versijas.

Norint didesnio namelio ploto siūlome LONG versijas

Visiems, kurie ieško didesnio namelio sprendimo, galime pasiūlyti namelių modelius, kurie gali būti prailginti į LONG versijas. Namelio konstrukcija keičiasi tik tiek, jog namelis yra prailginamas 1 metru. Konstrukcijai, stabilumui, transportavimui prailginimas įtakos neturi, tačiau jūs galėsite džiaugtis geresniu sprendimu.

Šiai dienai vis populiarėjantis LONG namelių pasirinkimas yra mėgiamas vis daugiau žmonių. Tai yra labai aktualus sprendimas, nes visi nori turėti ne tik šiuolaikišką, kompaktišką ir funkcionalų mobilų namelį, bet ir kuo daugiau erdvės.

Griežtai kokybės standartai

Užtikriname, kad mūsų statomi nameliai visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius, o svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio Išplanavimą ir vidų įsirengti pagal save. Mūsų statomuose nameliuose yra naudojami aliuminio profilio langai, kurie yra pats geriausias pasirinkimas mobiliems namams. Nameliai apšildomi poliuretano putų sluoksniu arba mineraline vata, sprendimą priima klientas. Viso namelio statymo metu komunikuojame su užsakovais, kad viskas vyktų sklandžiai ir būtų atsižvelgta net ir į smulkiausias detales.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje

Nameliai dažniausiai pastatomi aikštelėje, o tuomet transportuojami į kliento pasirinktą vietą. Susidarius tam tikroms sąlygoms, yra galimybė namelį statyti kliento sklype. Šis mobilumas modulinius namus daro paklausius rinkoje – kasdien vis labiau skubančiame pasaulyje pravartu turėti namus, kurie gali būti perkelti į kitą vietą.

Mobilūs moduliniai nameliai per pastaruosius metus tapo klientų pamilti ne tik kaip gyvenamosios paskirties vieta, bet taip pat tampa vis dažnesnis klientų pasirinkimu ieškant darbo ar verslo erdvės. Moduliniai nameliai yra inovatyvus būdas užtikrinti patogią, funkcionalią ir mobilią veiklos vietą. Moduliniai namai tampa vis populiaresni įmonėms ir verslininkams, kurie ieško efektyvių būdų išnaudoti ribotą erdvę arba kurti laikinas darbo, prekybos ar gyvenamąsias patalpas. Mobilusis modulinis namelis atveria naujas galimybes verslo plėtrai ir lankstumui bei suteikia galimybę veikti skirtingose vietose be didelių statybos ar nuomos išlaidų.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.bigbank.lt/?mmstatyba

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai