,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Nameliai dažniausiai pastatomi aikštelėje, o tuomet transportuojami į kliento pasirinktą vietą. Susidarius tam tikroms sąlygoms, yra galimybė namelį statyti kliento sklype. Šis mobilumas modulinius namus daro paklausius rinkoje – kasdien vis labiau skubančiame pasaulyje pravartu turėti namus, kurie gali būti perkelti į kitą vietą.

Nameliai sparčiai populiarėja ne tik dėl savo mobilumo, jie taip pat pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu (yra žymiai pigesni už įprastus namus ar butus), jiems nereikalingi statybos leidimai, o kataloge apstu pasirinkimų. Visgi, išsirinkti iš tokio plataus asortimento gali būti keblu, tad šiandien  pristatysime keletą namelių ir aptarsime jų išskirtines savybes.

MINIS

Apie 21 m2 mobilus modulinis namelis yra puikaus dydžio tiems, kas ieško mažo ir patogaus namelio. Jis išsiskiria savo kompaktišku dydžiu, yra ekonomiškas, tad yra dažnai naudojamas ne tik apsistojimui, bet ir kaip pirties pastatas.

MAXIS

Namelio kvadratura su antresolėmis apie 50 m2, tai yra vienas populiariausių namelių pasirinkimų dėl savo erdvumo ir stilingo dizaino. Didelis vitrininis langas suteikia modernumo ir gamtos pojūtį bei prideda nameliui unikalumo. Šis namelis dažnai naudojamas gyvenimui visus metus, ypač pamėgtas šeimų. Esant poreikiui, namelį galima prailginti iki MAXIS LONG versijos, šiuo atveju erdvės dar labiau padaugėtų. Jeigu ieškote modernaus, kokybiško ir erdvaus modulinio namelio – MAXIS yra būtent tai!

BUSINESS

Apie 22 m2 mobilus modulinis namelis yra labai universalus! Puikiai tinka gyventi visus metus, apsistoti sodyboje, ofisui ar nuomai – viskas priklauso nuo kliento norų ir fantazijos. Klientų pamėgtas dėl stilingo minimalizmo, dažnai naudojamas turizmui.

EKO

Šiuo metu pats populiariausias ir ekonomiškiausias namelis, kurio plotas su antresolėmis apie 29 m2. Skandinaviško stiliaus namelis yra jaukus, jame užtektinai vietos susikurti patogius namus. Klientai dažnai eksperimentuoja su šiuo nameliu ir priima netradicinius sprendimus – galima perplanuoti vidaus išdėstymą, keisti langų ir sienų pozicijas ar net prie namelio primontuoti terasą su stogine (šią paslaugą taip pat siūlome)!

HOME

Mūsų naujiena ir pats išskirtiniausias namelis, kuris yra net 2 aukštų! Šis namelis dvelkia jaukių namų dvasią, tad pavadinimas tai puikiai atspindi. Namelio kvadratūra apie 48 m2, tad tai yra vienas didžiausių mūsų siūlomų namelių. Jame tilps net keli miegamieji, svetainė, vonios kambarys ir virtuvė, tad  namelyje gali gyventi ir gausesnės šeimos!

Apibendrinant, galima teigti, kad mobilieji namai dėl savo išskirtinių savybių, įskaitant prieinamumą, mobilumą, energijos vartojimo efektyvumą, modernų dizainą, yra praktiškas ir patrauklus būstas daugeliui žmonių. Kadangi įperkamo ir lankstaus būsto paklausa ir toliau didėja, mobilieji namai greičiausiai išliks populiarus pasirinkimas asmenims ir šeimoms, ieškantiems patogios ir ekonomiškos vietos, kurią galėtų vadinti namais ar kitos paskirties namelio. Kiekvienas mobilus namelis gali būti pritaikytas pagal poreikius, tad jeigu turite idėją, pasistengsime ją paversti realybe!

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai