,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Kiekvieno namo projekto procesas turi daug pasikartojančių veiksmų, bet kiekvienas yra kažkuo unikalus ir išskirtinis. Sukaupėme daug metų patirties ir dar daugiau įkvepiančių istorijų, kuriomis šiandien pasidalinsime!

EKO 80 – namas pastatytas pas klientą sklype

Klientas pas mus kreipėsi jau ne pirmą kartą, prieš kelis metus jam montavome terasą. Jis buvo labai patenkintas atliktu darbu, tad patikėjo mums didesnę užduotį – pastatyti mobilų modulinį namelį. EKO 80 išskirtinumas yra tai, kad namelis statomas pas klientą sklype. Tai vienas didesnių mūsų turimų namų – plotas siekia net 80-90 m2! Namelis yra su pilna Išorės apdaila, be vidaus apdailos.

Namelio pagrindui kliento pasirinkimu buvo įrengti betonuojami poliai. Kadangi mobiliajame moduliniame namelyje bus gyvenama visais metų laikais, klientas taip pat užsisakė papildomą apšiltinimą poliuretano putų sluoksniu. Namelyje klientas planuoja įrengti 2 miegamojo, vaikų ir vonios kambarius, virtuvę, o pagrindinėje erdvėje svetainę.

Mobilus modulinis namelis FOREST 1 – vasaros namai

Į mus kreipėsi klientė, kuri didžiąją dalį metų keliauja, bet šiltuoju metų laiku mėgsta grįžti į gimtinę Lietuvą. Mūsų uždavinys buvo padėti klientui išsirinkti tinkamą mobilų modulinį namelį, kuriame užtektų vietos vietos visoms reikalingoms erdvėms. Šiuo atvejus namelis FOREST 1 puikiai tam tiko!

Mobilus modulinis namelis FOREST 1 Išsiskiria iš kitų namelių savo dviejų kubo formos modulių dizainu. Tai suteikia šiam nameliui unikalią ir modernią Išvaizdą, namo dizainas atrodo įspūdingai. Be to, skirtingiems moduliams yra naudojama skirtinga apdaila. Galima rinktis iš termo medienos fasado apdailos ir Classic skardos apdailos. Šie skirtingos tekstūros ir spalvos elementai sukuria šiuolaikišką ir elegantišką namelio išvaizdą, dėl kurios jis puikiai tinka tiek gamtos mylėtojams, tiek moderniems miesto gyventojams.

Name buvo sukurtos 3 atskirtos erdvės: virtuvė su svetaine, vonios ir miegamasis kambarys. Namelis pastatytas ant cinkuoto metalo sraigtinių polių. Komanda taip pat atliko dalinę apdailą – išvedžiojo elektrą, santechniką, grindys – dviguba OSB plokštė, sienos apkaltos medinėmis dailylentėmis vertikaliai. Visus elektros ir santechnikos taškus suderinome individualiai su kliente, kad viskas būtų atlikta norimose vietose.

Svečių ir poilsio namelis – MIDIS

Klientai į mus kreipėsi su paprastu prašymu – nedidelio namelio su gera kaina. Visų mūsų namelių kainos yra konkurencingos, tad atsižvelgiame į tai, kam ir kaip dažnai bus naudojamas modulinis namas. Klientai planavo namelį naudoti tik šiltuoju sezonu kaip erdvę pabūti gamtoje, pasidžiaugti saule ir draugų kompanija. Tokiam uždaviniui įgyvendinti puikus pasirinkimas yra namelis MIDIS.

Namelis pakankamai mažas, bet suplanavus erdvę jame telpa visos reikalingiausios erdvės. Jeigu yra poreikis, namelį galima suprojektuoti su dviem atskiromis erdvėmis – vonios kambariu ir atvira zona. Toks pasirinkimas labai populiarus renkantis mažesnio dydžio namelį, nes yra sutaupoma daug vietos. Apgalvojus erdvę, namelyje telpa viskas, ko gali prireikti, o klientams išsaugomas erdvės pojūtis.

Papildomos paslaugos

Tikime, kad kiekvienas klientas turi surasti būtent sau tinkamą mobilų modulinį namelį, tad siūlome ne vieną nemokamą modifikaciją. Siekiant palengvinti klientams įrengimo procesą, papildomai siūlome šias paslaugas:

  • Sraigtinių polių montavimą
  • Dalinę namelių apdailą
  • Papildomas apšiltinimas poliuretano putomis arba vata
  • Terasos montavimas
  • Namelio prailginimą į LONG versiją
  • Galime rekomenduoti namelio transportavimo paslaugas atliekančius partnerius

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai