Pamirškite ilgai trunkančias ir brangias statybas, patikimų specialistų paieškas. „MM Statyba“ komanda stato namelius, kurie neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius. O svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio vidaus išplanavimą, o vidų įsirengti pagal save.

Atsižvelgdami į klientų poreikius, statome kompaktiškus apie MINI, MIDI, MAXI, FLAT karkasinius mobilius modulinius namelius ir jų 1 m prailgintas versijas”LONG”. Nameliai statomi pritaikant šiuolaikiškas technologijas, sprendimus ir medžiagas, atrodo itin moderniai.

Dažniausiai užduodami klausimai – Q&A

Kur galėčiau apžiūrėti statomus namelius?

Mūsų statomus namelius kviečiame apžiūrėti statybos aikštelėje Garliavoje, Kaune (GPS koordinatės pateiktos ,,Google Maps”, į paieškos lauką įvedus ,,MM Statyba”, tikslios koordinatės 54°49’49.7″N 23°54’48.4″E). Namelius apžiūrėti galite jums patogiu metu, tačiau dėl vizito laiko būtina sustirarti iš anksto. Visi klausimai, atsakymai, pasiūlymo derinimas, namelio įsigijimas yra derinamas telefonu 8 645 50 965 ir el. paštu info@mmstatyba.lt

Per kiek laiko pagaminate namelį?

Namelio užsakymas įvykdomas per 3 mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties
pasirašymo ir avanso pervedimo, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo lygio ir užsakomų namelių kiekio.

Kokios mokėjimo sąlygos?

Avansinis mokėjimas yra 2 500 Eur – MINIS, MIDIS, FLAT arba 5 000 Eur – MAXIS. Maždaug po 2 mėnesių (kai sudedami langai) – pervedama 60 proc. likusios sumos. Paskutinis mokėjimas – 40 proc. likusios sumos yra sumokamas atlikus darbus.

Kaip vykdomas namelio transportavimas?

Nameliai statomi mūsų statybos aikštelėje ir transportuojami į jūsų sklypą. Transportavimo paslaugą samdote jūs. Rekomenduojame transporto įmonę, su kuria bendradarbiaujame. Tokiu atveju namelis pakraunamas, transportuojamas ir iškraunamas specialia mašina, kuri turi fiskarą – manipuliatorių, ant jūsų pasiruošto pagrindo. Transportavimo kaštai priklauso nuo namelio dydžio ir atstumo nuo Kauno. MAXIS sujungimo pas jus sklype kaštai įskaičiuojami į namelio kainą.

Ar namelis pilnai įrengtas?

Ne. Standartas – neįrengtas namelis, be vidaus apdailos. Mes parduodame statinį su pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimu ir karkasinėmis pertvaromis pagal jūsų pasirinktą variantą, norimą vidaus pertvarų išdėstymą. Jei dalinę apdailą atliekame mes (elektros instaliacijos paruošimas, laidų išvedžiojimas, santechnikos vamzdžių išvedžiojimas, apdaila OSB, gipso plokšte ar medinėmis dailylentėmis ar kt.), dalinės apdailos kaina būtų:

MINIS – apie 5 200 Eur be PVM

MINIS LONG – apie 5 800 Eur be PVM

MIDIS / FLAT – apie 6 080 Eur be PVM

MIDIS LONG / FLAT LONG – apie 7 280 Eur be PVM

MAXIS – apie 12 160 Eur be PVM

MAXIS LONG – apie 14 560 Eur be PVM

Koks pagrindas namelias reikalingas?

Mobiliems nameliams nereikalingas pamatas, užtenka įsriegiamų cinkuoto metalo polių. Polių įrengimo kainas su medžiagomis vienam namelio segmentui – 1 000 eur be PVM. Polius galime įrengti mes, o pageidaujant klientui įsirengti pačiam, suteikiame nemokamą konsultaciją, brėžinius, kaip įsirengti teisingai.

Ar nameliams reikialingi statybos leidimai?

Ne. Mobiliems moduliniams nameliams nereikalingi statybos leidimai. Užmiestyje iki 80 m2, o miesto ribose – iki 50 m2. Nameliai, kaip kilnojama statyba, gali būti statomi bet kokiame sklype, tačiau kiekvienas sklypas gali turėti savitus ribojimus, aplikos apsaugos zonas ir pan., todėl visada raginame pasidomėti esama stuacija.

Kaip užsisakyti namelį, kokiu būdu vykdomas pirkimas?

  1. Į visus klausimus apie mobilius namelius jums atsakysime tel. 8 645 50 965 ir el. paštu info@mmstatyba.lt
  2. Aptarus užsakymą, jums atsiųsime komercinį pasiūlymą – užsakymo lapą, kuriame bus pateikiamos užsakomo namelio išorės ir vidaus vizualizacijos, brėžiniai, techninė specifikacija su kainomis, apmokėjimo sąlygos ir papildomi aspektai konkrečiai jūsų užsakymui.
  3. Suderinus pasiūlymą ir patvirtinus jį el. paštu, jums bus atsiunčiama užsakymo sutartis ir sąskaita faktūra, pagal kurią bus atliekami visi numatyti mokėjimai pagal grafiką.
  4. Atlikus avansinį mokėjimą pagal sąskaitą faktūrą (MINIS/MIDIS/ FLAT – 2 500 Eur; MAXIS – 5 000 Eur), pradedamas užsakymo vykdymas – namelio statyba. Užsakymo įvykdymo terminas apie 3 mėn.

Kviečiame apie namelius sužinoti daugiau

NAMELIŲ KATALOGE https://bit.ly/3bnSj5D

Daugiau nuotraukų galerijoje https://www.mmstatyba.lt/galerija/

Kiti straipsniai