Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Dažnai sulaukiame klausimo ar mobiliuose moduliniuose namuose galima gyventi visus metus. Atsakymas – taip, bet gyvenant šaltuoju sezonu reikėtų pasirūpinti papildomu namelio apšiltinimo sluoksniu ir kitais šildymo sprendimais. Šiame straipsnyje pristatysime namelius, kurie puikiai tinka gyvenimui šeimoms visus metus.

Mobilus modulinis namelis statomas pas klientą sklype – EKO 80

EKO 80 išskirtinumas yra tai, kad namelis statomas pas klientą sklype. Tai vienas didesnių mūsų turimų namų – plotas siekia net 80-90 m2! Išmatavimai ~8 m x 12 m x 3,60/2,90 m. Namelis yra su pilna išorės apdaila, be vidaus apdailos. EKO 80 galima įsirengti 2 miegamojo, vaikų ir vonios kambarius, virtuvę, o pagrindinėje erdvėje svetainę.

Planuojant mobiliajame moduliniame namelyje gyventi visais metų laikais, būtinas papildomas apšiltinimas poliuretano putų ar mineralinės vatos sluoksniu.

Mobilus modulinis namelis MAXIS

Mobilus modulinis namelis MAXIS yra vienas iš populiariausių klientų pasirinkimų nuolatiniam gyvenimui su šeima! Klientų pamiltas dėl savo didelio vidaus ploto, namelio kvadratūra su antresolėmis yra apie 50 m, tad puikiai tinka didesnėms šeimoms. Modulinio namelio koncepcija yra du vienodo dydžio sujungti mobilūs nameliai, kurių matmenys apie 6,05 m x 3,60 m x 3,83 m.

MAXIS namelis ne tik siūlo didesnę erdvę, bet taip pat yra labai funkcionalus. Mobiliame moduliniame name kambarius galite suskirstyti pagal savo norus, pritaikyti juos kaip miegamuosius, biurus, studijas ar net sporto erdves. Tai ypač svarbu, jei šeima didelė arba tiesiog patinka turėti daug vietos. Su daugybe atskirų erdvių interjero išplanavime, galėsite kurti namą, kuris visiškai atitiks jūsų gyvenimo būdą ir stilių.

Mobilus modulinis namelis HOME

Mūsų pats išskirtiniausias namelis, kuris yra 2 aukštų! Šis namelis dvelkia jaukių namų dvasią, o pavadinimas tai puikiai atspindi. Namelio išmatavimai ~ 7,00 m x 3,80 m x 5,50 m, o kvadratūra apie 48 m2, tad tai yra vienas didesnių mūsų siūlomų namelių. Jame telpa net keli miegamieji, svetainė, vonios kambarys ir virtuvė, tad  namelyje gali gyventi ir gausesnės šeimos!

EKO – geriausias kainos ir kokybės santykis

EKO namelio išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė ir erdvumas! Šis modelis pamiltas klientų dėl savo skandinaviško dizaino. EKO ilgis 7,50m, plotis 3,85m, o vidaus plotas apie 24m2. Mobilus modulinis namelis turi 50cm palangę, kurią galima naikinti ir turėti dar didesnį vidaus plotą. Mobilaus modulinio namelio kaina labai prieinama, nors namelis platesnis ir ilgesnis nei visi kiti standartiniai namai. Šis variantas tinka visiems – gali būti pritaikytas visoms aplinkybėms ir sąlygoms, bet puikiai tinka ir jaunai šeimai!

Papildomos paslaugos

Siekiant palengvinti klientams įrengimo procesą, papildomai siūlome šias paslaugas:

  • Sraigtinių polių montavimą
  • Dalinę namelių apdailą
  • Papildomas apšiltinimas poliuretano putomis arba vata
  • Terasos montavimas
  • Namelio prailginimą į LONG versiją
  • Galime rekomenduoti namelio transportavimo paslaugas atliekančius partnerius

Mobilieji namai dėl savo išskirtinių savybių, įskaitant prieinamumą, mobilumą, energijos vartojimo efektyvumą, modernų dizainą, yra praktiškas ir patrauklus būstas daugeliui šeimų. Kadangi įperkamo ir lankstaus būsto paklausa ir toliau didėja, mobilieji namai greičiausiai išliks populiarus pasirinkimas asmenims ir šeimoms, ieškantiems patogios ir ekonomiškos vietos, kurią galėtų vadinti namais. Kiekvienas mobilus namelis gali būti pritaikytas pagal poreikius, tad jeigu turite idėją, pasistengsime ją paversti realybe!

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai