,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai nameliai tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Nameliai dažniausiai pastatomi aikštelėje, o tuomet transportuojami į kliento pasirinktą vietą. Susidarius tam tikroms sąlygoms, yra galimybė namelį statyti kliento sklype. Šis mobilumas modulinius namus daro paklausius rinkoje – kasdien vis labiau skubančiame pasaulyje pravartu turėti namus, kurie gali būti perkelti į kitą vietą. Didėjant paklausai, didiname ir siūlomų namelių asortimentą.  Šiame straipsnyje išsamiau pristatysime FOREST1 mobilų modulinį namelį, kuris ne tik džiugins savo modernumu, bet ir siūlys daugybę patogumų. Šis namelis yra puikus sprendimas ir norint gyventi gamtos pakraštyje, ir miesto šurmulyje.

Dviejų modelių dizainas

Mobilus modulinis namelis FOREST1 išsiskiria iš kitų mobilių namelių savo dviejų kubo formos modulių dizainu. Tai suteikia šiam nameliui unikalią ir modernią išvaizdą, namo dizainas atrodo įspūdingai. Be to, skirtingiems moduliams yra naudojama skirtinga apdaila. Galima pasirinkti iš termo medienos fasado apdailos ir Classic skardos apdailos. Šie skirtingos tekstūros ir spalvos elementai sukuria šiuolaikišką ir elegantišką namelio išvaizdą, dėl kurios jis puikiai tinka tiek gamtos mylėtojams, tiek moderniems miesto gyventojams.

Individuali vidaus erdvė

Vienas iš didžiausių FOREST1 mobilaus modulinio namelio privalumų yra galimybė susiprojektuoti namelio vidų pagal savo individualius poreikius. Galite pasirinkti vidaus išplanavimą, durų ir langų pozicijas ir net pridėti papildomų langų. Toks sprendimas suteikia namams dar daugiau natūralios šviesos ir išskirtinumo. Savo klientams suteikiame galimybę sukurti tokį namo interjerą, kuris atspindės jūsų unikalų stilių ir poreikius.

Pasirinktinė vidaus apdaila

Mobilaus modulinio namelio FOREST1 standartas yra be vidaus apdailos. Namelio standartą sudaro namelis su pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimas poliuretano putomis ir karkasinės pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą. Tai suteikia galimybę klientui įsirengti namelio vidaus dizainą pagal savo skonį. Vidaus apdailą galite atlikti patys arba, už papildomą kainą, galite paslaugą užsisakyti iš MM Statyba komandos. Klientui pasirinkus namelį su daline vidaus apdaila ant grindų karkaso yra sumontuojamos juodgrindės-dvigubas OSB plokštės sluoksnis, kuris yra apie 3mm storio. Taip pat atliekama lubų ir sienų apdaila. Namelio vidaus sienos ir lubos yra apkalamos medinėmis dailylentėmis vertikaliai, o esant norui, jas taip pat galima nudažyti pasirinkta spalva.

Techniniai FOREST1 duomenys

  • Mobilus modulinis namelis  – karkasinis, medinis.
  • Namo fasadas – Classic skarda, termo medienos apdaila.
  • Grindų danga – dviejų aukštų medinis karkasas.
  • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
  • Prilydoma stogo danga, lietaus nubėgimo sistema.
  • Langai – juodos spalvos aliuminio profilio, dviejų stiklų.
  • Apšiltinimas – poliuretano putomis apie 10 cm sluoksniu-sienos, lubos. Grindys apšiltintos apie 15 cm.
  • Tinkamas gyventi tiek žiemą, tiek vasarą, skiriasi tik apšiltinimo sluoksnis/ medžiaga.
  • Namelis pilnai pastatomas statybos aikštelėje ir transportuojamas pas klientą į sklypą, sklype atliekami montavimo darbai.
  • Papildomai galima dalinė vidaus apdaila, sraigtinių polių montavimas ar kiti sprendimai pagal kliento poreikį.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai