Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Įvairios namelių panaudojimo galimybės

Mobilūs moduliniai namai yra naudojami dėl skirtingų priežasčių ir tikslų, Juose galima gyventi, įsirengti pirtelę, ofisą, svečių namus ar vasarnami. Egzistuoja dar daug kitų variantų, kurie gali būti labai įvairūs ir originalūs. Šiame straipsnyje aptarsime kokius namelius rinktis norintiems įsirengti vasarnamį už prieinamą kainą.

Mobilus modulinis namelis MINIS

Mobilus modulinis namelis MINIS yra apie 21 m2 vidaus ploto, tad jame užteks vietos įsirengti visas svarbiausias erdves – miegamojo kambarį, virtuvėlę su svetaine ir vonios kambarį. Namelis idealus variantas vasarnamiui, susiplanavus vidaus erdvę galima susikurti Išties jaukų kampelį! Mobilus namelis MINIS turi vitrininį neatsidarantį langą, per kurį patenka daug šviesos ir gali atsiverti itin gražus vaizdas. Dešinėje namelio pusėje yra vitrininės aliuminio profilio durys, kurios atsidaro į lauko pusę. Namelyje taip pat yra langas, kuris atsidaro į namelio vidų bei atsiverčia. Šis mobilus modulinis karkasinis namelis dažnai naudojamas ne tik kaip vasarnamis, bet ir dirbtuvės, sandėliavimo patalpa, pirtis ar svečių namelis – pritaikymo galimybės išties beribės.

Mobilus modulinis namelis MIDIS

Mobilus modulinis namelis MIDIS yra pakankamai mažas, apie 21 m2 ploto, bet suplanavus erdvę jame telpa viskas, ko reikia! Jeigu yra poreikis, namelį galima suprojektuoti su dviem atskiromis erdvėmis – vonios kambariu ir atvira zona. Toks pasirinkimas labai populiarus renkantis vasarnamį, nes sutaupoma daug vietos ir išsaugomas erdvės pojūtis. Šis modelis skiriasi aukštesnėmis lubomis, tad namelyje gali būti įrengta antresolė.

Mobilus modulinis namelis EKO

Mobilus modulinis namelis EKO yra apie 24 m2. Tai bene pats populiariausias iš visų mūsų siūlomų modelių. Šis namelis pamiltas klientų dėl savo skandinaviško dizaino, kuris atrodo moderniai. Dar vienas labai svarbus privalumas yra šio namelio kaina, kuri prasideda nuo 10 000 eurų be PVM. Nors ir EKO namelio kaina labai prieinama, jis yra pakankamai erdvus – šiek tiek platesnis ir ilgesnis už kitus namelius. Mobilus modulinis namelis turi 50cm palangę, kurią galima naikinti ir tokiu būdu turėti dar didesnį vidaus plotą. Už ganėtinai žemą kainą šiame namelyje galima susikurti jaukius, patogius ir stilingus vasaros namus!

Namelių kainos ir įsigijimo galimybės

Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai