Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones 

paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilūs moduliniai namai populiarėja visame pasaulyje

Mobilią modulinę statybą renkasi vis daugiau žmonių, bet aktualiausia tiems kurie nori išvengti ilgų statybos terminų bei sutaupyti pinigų. Bet namo statybos procesas gali kainuoti ne tik daug laiko ir finansų, bet ir streso, nes tenka priimti daug sudėtingų sprendimų ir gerokai išvarginti.

Mobilūs moduliniai namai yra viena iš pigesnių alternatyvų žmonėms, kurie nenori imti paskolų ir turėti ilgalaikių įsipareigojimų. Karkasinių namų statyba tampa vis populiaresnė ne tik mobiliai statybai. Atsigręžiant į Skandinavijos šalis galime įžvelgti labai daug mobilių karkasinių namų privalumų, kuomet ir atšiauriausiomis sąlygomis yra statomi karkasiniai namai bei vertinami kaip kokybiški ir patikimi. Vis labiau tampa populiariu sprendimu statyti namelių kvartalus pardavimui ar ilgalaikei nuomai, nes tai ekonomiškas sprendimas kuris atsiperka pakankamai greitai.

Mobilūs moduliniai namai statomi tik iš geriausių priemonių

Mobilus modulinis namelis yra ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas norint įsirengti patogią, modernią  kompaktišką erdvę. Mobilus namelis unikalus tuo, kad yra statomas ant polių. ,,MM Statyba” statomi nameliai atitinka naujausias tendencijas bei technologinius gamybos sprendimus, o namelių statyboje naudojamos tik kokybiškos, sertifikuotos medžiagos, kurios užtikrina konstrukcijos patvarumą. Namelių apdailai naudojami aliuminio profilio langai, kurie pasižymi itin gera šilumine varža, tvirtumu ir rinkoje vertinami kaip geriausias pasirinkimas. Ilgaamžiška Classic skarda bei ekologišku  būdu apdorota termo mediena išpildo visą mobilių namelių eksterjerą, kuris atrodo itin patraukliai ir moderniai.

Mobilių modulinių namų privalumai

  • Greitas statybos terminas
  • Nereikalingi statybos leidimai
  • Modernumas
  • Ilgaamžiškumas
  • Puikus kainos ir kokybės santykis
  • Mobilumas (galimybė perkelti į kitą vietą)

Mobilieji moduliniai nameliai pasižymi daugybe privalumų, kurie yra aktualūs šiomis dienomis. Mobilieji moduliniai nameliai yra ekonomiški, jų statybos kainos yra mažesnės nei tradicinių pastatų, o tai gali suteikti daugiau galimybių žmonėms įsigyti būstą. Jų statyba yra greita ir efektyvi – statybos terminas 2-3 mėnesiai.

Plačios panaudojimo galimybės

Mobilių modulinių namelių paklausa galimai augs ateityje dėl jų siūlomų plačių pritaikymo ir panaudojimo galimybių. Jie gali būti naudojami gyvenamajam būstui, ofisui, laikinam apgyvendinimui ar net įvairiai verslo veiklai. Moduliniai nameliai gali būti priderinti prie kiekvieno individualių poreikių, kuriant erdvę, kurioje jaučiamasi patogiai. ,,MM Statyba’’ siūlo plačią mobilių modulinių namelių pasirinkimo įvairovę (turime net ir 2 aukštų namelius!) ir siūlomų namelių skaičius nuolat auga.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai