Mobilūs karkasiniai nameliai tampa vis populiaresnis pasirinkimas. Užsakovai gali pamiršti ilgai trunkančias ir brangias statybas, patikimų specialistų paieškas. Karkasinio namelio statyba yra ekonomiškas sprendimas, kuris gali būti pritaikytas leisti vasaras sodyboje prie ežero, apgyvendinimo paslaugai ar nuolatiniam gyvenimui. Savo klientams siūlome kokybišką sprendimą, kuris ne tik pateisina lūkesčius, bet taip pat šiai dienai yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

Vidaus apdailos sprendimai

Namelių vidaus dalinei apdailai siūlome 3 pasirinkimus:

  • Apdaila OSB plokštėmis.
  • Apdaila gipso plokštėmis
  • Apdaila medinėmis dailylentėmis

Pasirinkimas labai priklauso nuo klientų poreikio ir biudžeto, tačiau mūsų rekomendacija – APDAILA MEDINĖMIS LENTELĖMIS. Toks pasirinkimas užtikrins gražų, estetišką vaizdą, neatsiras galimi įtrūkimai, lyginant su gipso plokštės pasirinkimu ar plytelių apdaila, turint omenyje, kad tai yra medinė konstrukcija. Medines lenteles galima dažyti, balinti, taip sukuriant stilingą ir estetišką erdvę gyvenimui, poilsiui.

Apdaila OSB plokštėmis

Orientuotų medienos skiedrų plokštės, gaminamos iš tarpusavyje suklijuotų stambių medienos drožlių. Šis apdailos sprendimas patvarus, atsparus ir praktiškas, dažnai naudojamas ne tik statyboje, bet ir gyvenamųjų patalpų sienų, lubų ir grindų apdailai.

Tai yra yra puikus pasirinkimas, kai norima atlikti mažesnio biudžeto apdailą. Dažnai OSB plokštės pasirenkamos įsirengiant buitines patalpas, sodo namelį, dirbtuves ar kita.

Apdailos gipso plokštėmis ypatumai

Namelio sienų, lubų apdaila gipso kartono plokštėmis vertinama kaip paprastas ir ekonomiškas sprendimas. Dažnai tai tampa vienas racionaliausių pasirinkimų, lyginat su kitais galimais apdailos sprendimais. Gipso kartono danga montuojasi pakankamai greitai, užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją ir tuo pačiu ją tik pagerina.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad montuojant gipso kartono plokštes medinės konstrukcijos mobiliame namelyje, atsiranda rizika, kad namelio medinei konstrukcijai ,„traukiantis” ar ,„plečiantis” gali atsirasti minimalių tarpelių, dėl kurių didėja tikimybė gipsui įtrūkti. Siekiant sutvirtinti gipso kartono plokštes, išlaikyti jų stabilumą, būtinai prieš atliekant namelio vidaus apdailą kartono plokštėmis, namelio vidų iškarti ir OSB plokštėmis. Tokiu būdu ne tik dar labiau padidinama izoliacija, tačiau ir užtikrinamas minėtas gipso stabilumas.

Būtina atkreipti dėmesį, kad atliekant mobilaus namelio vidaus apdailą gipso kartono plokštėmis, reikės papildomai atlikti esančių tarpelių tarp plokščių glaistymą ir sienų dažymą. Tad kaip jau supratote, šis apdailos pasirinkimas turi tiek privalumų, tiek minusų, tačiau visada geriausias pasirinkimas yra tas, kurio labiausiai norite ir patinka. Kai medinė apdaila nėra svarstytinas pasirinkimas, tuomet gipso kartono plokštės yra tikrai gera išeitis.

Apdaila medžio dailylentėmis

Medžio apdaila visada asocijuojasi su jaukumu, šiluma, grožiu. Todėl ši karkasinio mobilaus namelio vidaus apdaila yra dažniausias klientų pasirinkimas, nors kainos atžvilgiu yra brangiausias. Atlikus apdailą medinėmis lentelėmis.

Dailylentės yra gaminamos iš džiovintos medienos. Tai yra natūralus ir ekologiškas, dažnai gaminamas iš pušies medienos. Tokia medienos žaliava patvari, ilgaamžiška bei atsparesnė aplinkos poveikiui, pasižymi gražia ir unikalia struktūra.

Medinėms lentelėms papildomai nieko daryti nereikia, nebent norėtumėte pakeisti jų spalvą ir sukurti kitokio interjerą. Vienas populiariausių sprendimų medines lenteles dažyti baltai, balinti, taip sukuriant dar labiau skandinavišką stiliaus pojūtį.

„MM Statyba” kaip papildomą paslaugą siūlo visus šiuos aukščiau paminėtus karkasinių namelių vidaus apdailos sprendimus. Pagal kliento pageidavimą galime pasiūlyti ir kitus sprendimus. 

Susisiekite, pakonsultuosime, patarsime, prireikus susitiksime gyvai konsultacijai statybos aikštelėje, aprodysime namelius ir jau atliktą namelių vidaus apdailą.

8 645 50 965 I info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai