,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Naudojamos tik kokybiškos medžiagos

Kiekvienais metais geriname ir atnaujiname turimus namelių modelius bei papildome asortimentą naujais pasiūlymais. Siekiame savo klientams suteikti galimybę rinktis ir gauti aukščiausios kokybės namelius, kuriuose galėtų gyventi ir šaltuoju metų laiku. Ne vienerius metus ieškojome ir tobulinome statomus namelius, tad mūsų nameliams statyti naudojamos atrinktos medžiagos. Šios pasižymi geriausiomis savybėmis, kurios užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. MM Statyba nameliai pasižymi Išskirtine apdaila, kuri atrodo tvarkingai, išskirtinai, moderniai bei nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Namelių izoliacija nuo aplinkos veiksnių

Siekiant užtikrinti geras izoliacines savybes, mobilaus namelio apsaugą nuo vėjo ir vandens, naudojama speciali izoliacinė plėvelė. Ši plėvelė užtikrina namelio sandarumą, apsaugo nuo vandens ir garų. Tokiu būdu yra sustabdomas medžiagų irimas, pelėsio ir grybelio veisimąsi. Vėjo izoliacinė plėvelė – apsaugo būstą nuo vėjo gūsių ir greito šilumos į aplinką atidavimo.

Mobilių modulinių namelių apdaila

Namelio apdailai pasirinkta juodos spalvos Classic skarda, kuri kuria minimalistinį, bet stilinga namelio dizainą. Ši skarda taip pat pasižymi tokiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas ir kokybė. Tai itin greitai ir nesudėtingai montuojama danga, nes yra tiekiama reikiamo ilgio lakštais.

Termo medienos apdaila yra gaminama iš pušies, kuri apdorota karščiu. Termo medienos lentos yra ekologiškos bei natūraliai atsparios vabzdžiams ir puvimą sukeliantiems grybams. Be to, jos išskirtinai tvirtos ir stabilios. Termo mediena puikiai atlaiko neigiamus aplinkos veiksnius ir yra visiškai atspari šalčiui. Šių lentų priežiūrai yra skirta speciali alyva su kuria medieną reikia periodiškai (kas du metus) impregnuoti. Alyva geriasi į medienos vidų ir nepalieka jokio sluoksnio ant lentų paviršiaus.

Aliuminio profilio langai

Aliuminio profilio langus naudojame, nes jie užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie Išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai. Aliuminio langai pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Vienas iš pagrindinių privalumų – aliuminio profilio langai pasižymi ilgaamžiškumu. Tokie langai nepakeis savo išvaizdos ir savybių daugelį metų. Dėl specialios dangos, kuria dengiamas lango profilis, juos labai lengva prižiūrėti. Jie neblunka saulėje, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti.

Namelio kaina ir įsigijimo galimybės

Jeigu namelis nebuvo planuose, tad jam finansiškai nebuvo ruoštasi, klientai gali pasinaudoti kredito paslauga. Mobiliems moduliniams nameliams yra suteikiama vartojimo paskola iki 20-30 tūkstančių eurų. MM Statyba bendradarbiauja su BigBank kredito įstaiga bei Raseinių kredito unija. Šios įstaigos siūlo itin geras sąlygas įsigyjant mobilų namelį su paskola.

Savo galimybes gauti vartojimo paskolą galite pasitikrinti https://issimoketinai.bigbank.lt/?mmstatyba

Namelių apžiūra

Mobilius modulinius namelius galite apžiūrėti statybų aikštelėje Kaune, tačiau būtina iš anksto susitarti dėl konsultacijos laiko.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai