Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobili kilnojama statyba

Visi mūsų statomi modulinių karkasinių namelių modeliai yra priskiriami mobiliai – kilnojamai statybai. Tokiems nameliams nėra reikalingi statybos leidimai. Tokiu būdu atsiranda galimybė statybai prie vandens telkinių leistinose vietose, sodybose,  žemės ūkio paskirties žemėse ar kitose vietose.

Statybos leidimų nereikia užmiestyje iki 80 m2, o mieste iki 50 m2. Statyti leistina kilnojamą statinį, tokį kaip mobilų modulinį namelį, kuris gali būti bet kada transportuojamas ir perkeliamas į kitą vietą nepriklausomai ar yra įrengtas ar ne. Mobiliems moduliniams namams nereikalingi lieti pamatai, nors jie gali būti pritaikyti ilgalaikei statybai. Kad atitiktų kilnojamos statybos reikalavimus mobilūs nameliai dažniausiai yra statomi ant įsriegiamų metalinių polių. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo bei numatyto biudžeto.

Mobilių modulinių namų pagrindo sprendimai

Vienas iš esminių klausimų prieš įsigyjant mobilųjį modulinį namą – ant kokio pagrindo reikėtų jį statyti? Yra ne viena variacija. Mes rekomenduoja pirmiausia įsivertinti aplinką, gruntą esantį vietoje, kur yra numatoma namelio pastatymo vieta.

Jeigu konstrukcija yra nedidelė, o pagrindas labai tvirtas: trinkelės, asfaltas ar tiesiog labai sutankintas gruntas bei tikėtina, kad mobilus namelis nepasės ar nesusmegs, tuomet galima namelį statyti ant sudėtų blokelių. Taip pat galima įrengti įsriegiamus metalinius ar betonuojamus polius. Visi šie variantai yra geri ir tinkami.

Namelio pagrindas – blokeliai

Pigiausias ir paprasčiausias sprendimas yra namelio pastatymas ant blokelių. Būtent taip pakeliant statinį yra padaromas tarpas ventiliacijai, kad namelis neturėtų sąlyčio su žeme ir būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Namelio pagrindas – cinkuoto metalo poliai

Jeigu planuojate įsigyti mobilų modulinį namelį, kuris yra sudarytas Iš dviejų ar daugiau segmentų, rekomenduojame jam rinktis įsriegiamus polius. Dėl didesnės namelių konstrukcijos šis sprendimas bus ilgaamžiškesnis, tvirtesnis ir patikimesnis. Prieš montuojant įsriegiamus cinkuoto metalo polius, reikia atsižvelgti į gruntą ir priklausomai nuo jo reikia parinkti tinkamo skersmens ir ilgio polius. Dažniausiai įsriegiami 1,00 – 1,20 m poliai. Mūsų komanda rekomenduoja vienam 6 – 7 m ilgio namelio segmentui įsriegti 15 – 18 vienetų metalinių polių, kad būtų tinkamai paruoštas tvirtas pagrindas.

Vietos paruošimas prieš statant namelį

Klientai pagrindą namelio statymui ruošiasi patys. Visada rekomenduojame vietą, kurioje stovės namelis, palyginti. Tai nėra būtina, bet rekomenduojama, nes kitu atveju namelis vizualiai atrodys geriau. Išlyginus pagrindą, mobilus modulinis namelis neatrodo kreivas ir tokiu atveju nėra būtina skirtingais polių aukščiais stengtis išlyginti namo. Kai vieta, kurioje bus statomas namelis išlyginama bei tuo pačiu nukasamas žolės sluoksnis, galima naudoti geotekstilės plėvelę (ar užpilti akmenukais drenažui).

Namelio pagrindas – papildoma paslauga

,,MM Statyba“ komanda klientams leidžia pasirinkti kas atliks namelio pagrindo paruošimą, šie darbai nėra įskaičiuoti į kainą. Klientas visada gali pagrindą pasiruošti pagal savo poreikius. Prireikus pagalbos, mes visada suteikiame pagrindo paruošimo planą, kad klientas lengvai galėtų pasiruošti jį pats. Jeigu pageidausite, kad darbus atliktų mūsų komanda, mes mielai tai padarysime.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai