Moduliniai namai yra inovatyvus ir lankstus būsto sprendimas, kuris vis labiau populiarėja kaip alternatyva tradicinei statybai. Šie skandinavų pamėgti nameliai, kurį laiką buvo vertinami prieštaringai, tačiau šiandien, juos renkasi vis daugiau gyventojų.

Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Siūlome nemokamas konsultacijas

Klientus konsultuojame telefonu, el. paštu ir visada kviečiame būtinai užsukti pas mus į statybos aikštelę, kur statomi visi mobilūs moduliniai nameliai. Ekspozicijoje turime daug skirtingų modelių namelių, tad klientai gali pamatyti namelius gyvai Iš Išorės, apsižvalgyti viduje bei pamatyti įvairias galimas namelių modifikacijas. Vienos individualios konsultacijos trukmė yra apie 30 minučių ir jos metu yra parodomi visi aktualūs nameliai, pristatomi skirtingi vidaus Išplanavimo variantai (langų, durų pozicijos), namelių dalinė apdaila ir standartinis namelio variantas be apdailos.

Nameliams statyti naudojame tik kokybiškas medžiagas

Siekiame savo klientams suteikti galimybę rinktis ir gauti aukščiausios kokybės namelius, kuriuose galėtų gyventi ir šaltuoju metų laiku. Ne vienerius metus ieškojome ir tobulinome statomus namelius, tad mūsų nameliams statyti naudojamos atrinktos medžiagos. Šios pasižymi geriausiomis savybėmis, kurios užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Aliuminio profilio langai

Aliuminio profilio langus naudojame, nes jie užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie Išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai. Aliuminio langai pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Vienas iš pagrindinių privalumų – aliuminio profilio langai pasižymi ilgaamžiškumu. Tokie langai nepakeis savo išvaizdos ir savybių daugelį metų. Dėl specialios dangos, kuria dengiamas lango profilis, juos labai lengva prižiūrėti. Jie neblunka saulėje, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti.

Siūlome greitą statybos terminą

Namelio užsakymas įvykdomas per ~3-4 (priklausomai nuo namelio užbaigtumo) mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties pasirašymo ir avanso pervedimo, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo lygio ir užsakomų namelių kiekio. Greitas statybos terminas yra itin didelis privalumas, nes padeda gauti gyvenamąjį arba komercinį plotą gerokai anksčiau nei įprastos statybos patalpas.

Namelis gali būti modifikuojamas

Savo klientams stengiamės pasiūlyti kuo įmanoma didesnį lankstumą projektuojant savo svajonių namą. Suteikiame galimybę rinktis skirtingas langų ir durų pozicijas bei pridėti papildomus langus. Modulinių namelių Išplanavimas gali būti lankstus ir pritaikytas individualiems klientų poreikiams – galima pasirinkti skirtingų dydžių ir Išplanavimo namelius, pridėti papildomos erdvės arba dalinai keisti jų Išplanavimą. Šis lankstumas leidžia klientams gauti būstą, kuris atitiks jų viziją.

Galime sumontuoti polius

Polių montavimas yra papildoma paslauga, kurią mes siūlome. Nameliams montuojame cinkuoto metalo įsriegiamus polius, dažniausiai pasirenkama apie 1,20m ilgis, o į žemę įleidžiama apie 1m. Polių ilgis taip pat gali priklausyti ir nuo grunto. Vienam namelio segmentui užtenka apie 15 polių, tad dviejų segmentų nameliams reikalinga apie 30 vienetų polių.

Jeigu klientas nori tvirtesnės konstrukcijos – sklype yra didelis ir purus viršutinis sluoksnis, sklypas vandeningas, smėlingas – tuomet patariame pagalvoti apie betonuojamus polius. Klientas polius gali daryti ir pats, mes pakonsultuojame ir patariame kaip tai atlikti. Betonuojamų polių sąmata yra didesnė, juos Išbetonavus jie turi pastovėti bent porą savaičių prieš pastatant mobilų namelį.

Visada siūlome naujienas

Didžiausia naujiena mūsų mobilių modulinių namelių kataloge yra net 5 nauji modeliai VILA! Šie karkasiniai namai išsiskiria savo ypač dideliu vidaus plotu, kuris siekia net apie 80-90 m2. Sukurti tokio tipo namelius nusprendėme, nes ypač dažnai sulaukiame prašymų parekomenduoti kuo didesnio vidaus ploto namelius. Kadangi pastaraisiais metais klientai namelius dažniausiai įsigyja nuolatiniam gyvenimui, nori namuose turėti daugiau vietos.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteikiame profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai