MAXIS NAMELIS

Tai du  sujungti nameliai po 25 m2. Viso 50 m2 su antresolėmis.
25 m2 mobilus karkasinis namelis su antresole (matmenys: 6 x3,5 x 2,90 x 3,7m; antresolė 2,20 x 3,20 m)

Puikus sujungtų dviejų 25 m2 namelių sprendimas, kuris suteikia daugiau erdvės ir yra pritaikytas šeimos poreikiams. Jame galima įsirengti net 4 miegamuosius kambarius/ erdves, svetainę su virtuve, vonios kambarį.

Nuo kitų namelių šis namelis skiriasi savo dydžiu. Taip pat šio namelio visi langai yra atsidarantys. Tai nėra tiesiog du sujungti MIDIS nameliai, šie nameliai statomi taip, kad atrodytų lyg vienas namas, o ne sujungti keli, nes nameliams suprojektuoti du vienšlaičiai stogai.

STANDARTAS:

 • Karkasinis mobilus namelis su dviejų aukštų medinio karkaso grindimis.
 • Namelio dugnas impregnuotas specialiomis medžiagomis nuo drėgmės.
 • Namelio apačia dengta tinkleliu nuo graužikų.
 • Namelio karkasas dengtas vėjo ir garo izoliacinėmis plėvelėmis.
 • Namelio fasado apdaila juodos spalvos classic skarda ir termo mediena.
 • Juodos spalvos aliuminio profilio dviejų paketų langai.
 • Vitrininis langas -atidaromas.
 • Durys iš namelio galo – atsidarančios į lauko pusę.
 • Langai atsiverčia ir atsidaro į namelio vidų.
 • Namelis iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis
 • namelyje padarytos pertvaros pagal pasirinktą kliento vidaus išplanavimą.

Taip MAXIS namelio sujungimas vietoje sklype, namelių atvežimas įskaičiuotas į kainą.

Namelio kaina priklauso kuriame mieste būtų vykdoma statyba, transportuojami nameliai. Kaina nuo 25 000 iki 27 000 eur be PVM.

Svarstote apie tokio namelio įsigijimą? Susisiekite su mumis el.p. info@mmstatyba.lt  arba tel. 8 645 50 965 ir sulaukite tikslaus kainos pasiūlymo! Aptarsime visus niuansus, pasirinkimą, atsakysime į visus rūpimus klausimus.

MAXIS namelio pagrindo paruošimas

Šio modelio nameliui pagrindą geriausia rinktis betonuojamus polius. Kai MINI ir MIDI namelis gali būti statomas tiesiog ant viena kitos sukeltų šaligatvių plytelių ar gręžtinių polių, priklausomai nuo pagrindo, tai didesnės konstrukcijos MAXIS namelį geriau būtų statyti ant betonuojamų polių paruošto pagrindo, kuris bus ilgaamžiškas sprendimas ir bus paprasta prieigti išvedant komunikacija, įvadus. Pamatai taip pat galimas pasirinkimas, tačiau jų įrengimo kaina yra sąlyginai didelė, lyginant su gręžtiniais ar betonuojamais poliais, taip pat priėjimas prie namelio dugno bus sunkesni ar neįmanomas. Tinkamą pagrindą pagal savo poreikius gali įsirengti klientas. Mes suteikiame polių paruošimo planą, kurio dėka galėsite įsirengti polius patys. Jeigu norite, kad darbus atliktume mes, paslaugas gauti iš ,,vienų rankų”, tuomet galime jums padėti!

Tai gali būti geriausia investicija

Galvojate, kad tokio tipo nameliai yra per mažo ploto gyvenimui, neatrodo išvaizdžiai ir nepatenkins visų reikalingų poreikių gyvenimui? Tikrai klystate. ,,MM Statyba” statomi mobilūs nameliai atitinka naujausias tendencijas, todėl atrodo modernūs ir šiuolaikiški. Namelių statyboje naudojamos kokybiškos, sertifikuotos medžiagos kurios užtikrina konstrukcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą, yra itin tvirtos konstrukcijos. Tai gali būti geriausia investicija!

Svajodami apie jaukią erdvę sodyboje, sodo ar miško sklype norime paprasto, bet šiuolaikiško, gražaus ir, žinoma, funkcionalaus spendimo. Būtent tai mes jums siūlome! Sprendimą, kuris ekonomiškas ir labai kokybiškas, kuriam nereikia statybos leidimų ir gali būti pristatomas jau pastatytas tiesiai į jūsų kiemą.

Pamirškite ilgai trunkančias ir brangias statybas, patikimų specialistų paieškas. „MM Statyba“ komanda stato namelius, kurie neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius. O svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio išplanavimą ir vidų įsirengti pagal save!

Daugiau informacijos https://www.mmstatyba.lt/mobilus-nameliai/

Dėl mobilių namelių galite kreiptis el.p. info@mmstatyba.lt  arba tel. 8 645 50 965

Kiti straipsniai