,,MM statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Per visus darbo metus mes ne tik sukaupėme labai daug patirties, bet ir Išgirdome nemažai įdomių mūsų klientų istorijų. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis Iš jų ir tikimės, kad tai atsakys į tam tikrus jūsų klausimus apie gyvenimą mobiliuose moduliniuose nameliuose!

Poilsio namelis – MINIS

Klientai į mus kreipėsi su paprastu prašymu – nedidelio namelio su gera kaina. Visų mūsų namelių kainos yra konkurencingos, tad atsižvelgiame į tai, kam ir kaip dažnai bus naudojamas modulinis namas. Klientai planavo namelį naudoti tik šiltuoju sezonu kaip erdvę pabūti gamtoje, pasidžiaugti saule ir draugų kompanija. Dažnai sutinkame klientų, kurie mobilius modulinius namelius nori naudoti kaip svečIų ar poilsio kampelį sodyboje. Tokiam uždaviniui įgyvendinti puikus pasirinkimas yra namelis MINIS. Namelis pakankamai mažas, bet suplanavus erdvę jame telpa visos reikalingiausios erdvės. Jeigu yra poreikis, namelį galima suprojektuoti su dviem atskiromis erdvėmis – vonios kambariu ir atvira zona. Toks pasirinkimas labai populiarus renkantis mažesnio dydžio namelį, nes yra sutaupoma daug vietos. Apgalvojus erdvę, namelyje telpa viskas, ko gali prireikti, o klientams Išsaugomas erdvės pojūtis.

Pakeitė seną namą į mobilų modulinį namelį

Dažnas atvejis, kuris turbūt nutiko ne vienam. Klientas įsigijo mobilų modulinį namelį BUSINESS ir jį pasistatė sodyboje vietoj seno namo. Tai yra pakankamai dažnas scenarijus, nes sutaupo labai daug laiko ir finansų. Klientas labai džiaugėsi atnaujinusi aplinką ir planavo namelį naudoti vasarą ir pavasarį kaip kampelį prisiglausti gamtoje, pasidžiaugti grynu oru ir saule. Po daugiau nei pusmečio sulaukėme skambučio Iš kliento su prašymu apšildyti namelį papildomu mineralinės vatos sluoksniu. Užsakovas taip pamilo gyvenimą moduliniame namelyje, tad nusprendė jame leisti laiką ne tik šiltuoju metų laiku!

Jauna šeima įsikūrė namelyje EKO

EKO namelio Išskirtinumas – aukštos lubos, antresolė, erdvumas! Mobilaus modulinio namelio eko kaina labai prieinama, nors namelis platesnis ir ilgesnis nei visi kiti. Šis variantas tinka visiems – gali būti pritaikytas visoms aplinkybėms ir sąlygoms.

Jauna šeima su dviem mažyliais ieškojo namelio gyvenimui gamtoje šiltuoju sezonu. Apgalvojus visus norus ir galimybes, priėmė sprendimą įsigyti eko namelį. Klientams parekomendavome savo partnerius, kurie užsiima namelių transportavimu, o mūsų komandą pasirūpino sraigtinių cinkuotų metalo polių įrengimu klientų sklype. Namelyje buvo atlikta dalinė vidaus apdaila (elektra, santechnika bei sienų apdaila pušies dailylentėmis vertikaliai) bei sumontuota terasa šalia namelio. Klientai labai džiaugėsi rezultatu, tad po poros metų grįžo pas mus su nauju užsakymu – pastatyti sandėliuką šalia namelio, kuriame galėtų laikyti visus rečiau naudojamus daiktus.

Sandėliuko kvadrato kaina 250-350€ be PVM. Norėtum sandėliuko savo kieme? ​​susisiekite +37064775607

Siekiant palengvinti klientams įsirengimo procesą, papildomai siūlome šias paslaugas:

  • Sraigtinių polių montavimą
  • Dalinę namelių apdailą
  • Namelio papildomas apšiltinimas poliuretano putomis arba vata
  • Terasos montavimas
  • Namelio prailginimą į long versiją
  • Galime parekomenduoti namelio transportavimo paslaugas atliekančius partnerius

Kaip Išsirinkti namelį gali būti sunkus klausimas, kurį ne visada pavyksta atsakyti pačiam. Per daug metų praktikos susiduriant su įvairiomis situacijomis, mes Išmokome į šį klausimą padėti atsakyti lengviau ir paprasčiau, tad jeigu ir jums sunku apsispręsti – kviečiame susisiekti +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai