,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius!

Nuolat giliname savo žinias, ieškome geriausių namelio statymo sprendimų, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir su laiku plečiame turimų namelių modelių asortimentą. Nuolat edukuojame savo klientus, nes priimant tokį svarbų žingsnį, kaip mobilaus namelio įsigijimas, norisi būti užtikrintu dėl savo sprendimo. Šiame straipsnyje pasidalinsime trumpais klausimais – atsakymais, kurie gali būti panaudojami kaip užrašinė renkantis mobilų namelį.

Ar nameliams reikalingi statybos leidimai?

Mobiliems moduliniams nameliams nėra reikalingi statybos leidimai. Žinoma, kaip ir visur, čia yra keletas niuansų: miesto ribose nameliai gali būti iki 50 m2, o užmiestyje iki 80 m2. Taip pat, kadangi nameliai yra nesudėtingos konstrukcijos kilnojama statyba, gali būti statomi bet kokiame sklype. Tačiau dėl  ribojimų būtent konkrečiam sklypui reikėtų pasidomėti esama situacija su urbanistikos skyriumi, statybos inspekcija.

Kokį namelį rinktis norint, kad vidaus plotas būtų apie 50 – 60 m2?

MAXIS, FOREST 1, FOREST 2, FOREST 3 – prailginus šių namelių ilgį iki 8-9 m, vidaus plotas tampa apie 50 – 60 m2.

 Ant kokio pagrindo statomi mobilūs moduliniai nameliai?

Mobiliems nameliams nėra būtinas pamatas. Mes klientams dažniausiai rekomenduojame įsriegiamus cinkuoto metalo polius. Jų paruošimas yra pakankamai paprastas, tad esant poreikiui klientas juos gali pasiruošti pats su mūsų brėžiniais ir nemokama konsultacija, kurios metu viską papasakojame. Jei klientas pageidauja, polius galime paruošti ir mes.

Pagrindą, ant kurio bus statomi poliai ir vėliau namelis, visada rekomenduojame pasiruošti – palyginti reljefą. Taip pat galima patiesti geotekstilės plėvelę, užpilti žvyru ar skalda.

Ar galima naudoti namelį kaip gyvenamąjį namą (jį registruoti)?

Jeigu klientas namelį nori namelį registruoti, jis turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Dažniausiai klientai namą naudoja kaip kilnojamą statinį, bet jeigu ateityje sugalvoja namelį įregistruoti, reikia atlikti papildomus sklypo matavimus, statinio sklype. Tuomet statinys gali būti registruojamas kaip laisvalaikio, sodo, pirties ar kita. Kad būtų galima registruoti kaip gyvenamąjį namą, jis turi atitikti A++ klasę, “N” reikalavimų, o tai tokiems statiniams atitikti sudėtinga.

Kiek laiko užtrunka pastatyti namelį?

Namelio užsakymo įvykdomas užtrunka apie 3 mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties pasirašymo ir avanso pervedimo, nepriklausomai nuo užsakymo užbaigtumo lygio ir užsakomų namelių kiekio.

Ar galima įsigyti namelį be statybos termino?

Apie jau pastatytų namelių skaičių informuojame savo FACEBOOK paskyroje https://www.facebook.com/mmstatyba
Taip pat galite susisiekti ir jeigu tuo metu turėsime, galėsime susitarti dėl tolimesnių namelio apžiūros žingsnių.

Kokios mokėjimo sąlygos?

Avansinis mokėjimas vieno segmento namelių yra 2 500 Eur – MINIS, MIDIS, EKO, BUSINESS, SPECIAL. Dviejų ir daugiau segmentų nuo 5 000 Eur. Kai namelyje sudedami langai (1-2 mėnesiai) reikia sumokėti 60 proc. likusios sumos, o paskutinis mokėjimas – 40 proc. likusios sumos yra sumokamas atlikus darbus.

Kaip vykdomas namelio transportavimas?

Transportavimo paslaugų patys neteikiame, bet turime partnerius, kuriuos rekomenduojame.  Tokiu atveju namelis pakraunamas, transportuojamas ir iškraunamas specialia mašina, kuri turi fiskarą – manipuliatorių, ant pasiruošto pagrindo. Transportavimo kaštai priklauso nuo namelio dydžio ir atstumo,maršruto, leidimų.

Kokias dar paslaugas teikiate?

Statome ne tik mobilius modulinius namelius, bet taip pat ir sandėliukus, įrengiame terasas bei stogines, įgyvendiname individualius statybos sprendimus. Visus šiuos darbus siūlome jau ne pirmus metus, tad ne tik profesionaliai atliekame darbą, bet taip pat galime pakonsultuoti ir padėti išgryninti idėjas ir priimti teisingą sprendimą.

Kur galėčiau apžiūrėti namelius, pasikonsultuoti?

Mūsų statomus namelius kviečiame apžiūrėti statybos aikštelėje Garliavoje, Kaune (GPS koordinatės pateiktos ,,Google Maps”, į paieškos lauką įvedus ,,MM Statyba”, tikslios koordinatės 54°49’49.7″N 23°54’48.4″E). Namelius apžiūrėti galite jums patogiu metu, tačiau dėl vizito laiko būtina susitarti iš anksto.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteikiame profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai