,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius.

Mobilaus namelio standartas

Namelio standartą sudaro tam tikro modelio namelis su pilna išorės apdaila, vidaus apšiltinimas poliuretano putomis ir karkasinės pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą. Namelio karkasas sumontuotas iš C24 klasės kalibruotos džiovintos konstrukcinės medienos, o namelio dugne įrengiama smūgiams atspari plokštė. Namelis apjuosiamas izoliuotos termo garo izoliacine plėvele.

Standartinis apšiltinimo sluoksnis yra apie 10 cm atvirų porų poliuretano putomis. Toks variantas parenkamas, kad namelis kvėpuotų ir ventiliuotųsi – taip yra apsisaugoma nuo puvimo ar pelėsio. Taip pat namelio viduje padaromos karkasinės pertvaros pagal pasirinktą kliento vidaus išplanavimą. Klientas užsisakydamas standartinį namelio komplektą gauna namelį be vidaus apdailos – be elektros, santechnikos ir vidaus apdailos. Į standartinę namelio kainą neįeina poliai ir transportavimas. Kaina nekinta klientui norint pakeisti durų, langų pozicijas ar pasirinkus individualų namelio vidaus išplanavimą.

Kainos https://www.mmstatyba.lt/kainos/

Dalinė mobilaus modulinio namelio apdaila

Klientas namelį gali užsisakyti su daline apdaila – elektra ir santechnika. Kartu su klientu susideriname pirminį planą ir numatome kokiose taškuose bus įvesti elektros ir santechnikos taškai. Mobiliame moduliniame namelyje yra atliekamas apšiltinimas, grindyse sudedama dviguba OSB plokštė apie 3mm storio. Į dalinę apdailą taip pat įeina lubų ir sienų apdaila vertikaliai dailylentėmis.

Vonios kambaryje galima rinktis gipso apdailą. Jeigu klientas pageidauja gipso apdailos visame namelyje, rekomenduojame gipso apdailą dėti kai namelis jau stovi sklype po transportavimo. Taip yra išvengiama galimų gipso pažeidimų ar įtrūkimų, kurie gali atsirasti transportavimo metu. Jei klientas renkasi dėti gipsą visame moduliniame namelyje, mes jam rekomenduojame dalinei apdailai rinktis OSB apdailą, pvz.: lubas medinėmis dailylentėmis. Labai dažnas klientų pasirinkimas yra vertikalios balintos dailylentės lubos ant kurių vėliau dedasi OSB ir gipsas.

Pasirenkant namelio apdailą medinėmis dailylentėmis galima sukurti estetišką vaizdą jas nubalinus ar impregnavus panaudojant baltą pigmentą. 

Vieno segmento namelių dalinės apdailos kaina apie 4000 – 5000 eurų be PVM, MAXIS, MAXIS LONG, dvigubas BUSINESS kaina apie 8000 – 10000 eurų be PVM.

Papildomas mobilaus namelio apšiltinimas nuolatiniam gyvenimui

Namelius šiltiname 10 cm poliuretano putomis, tai atitinka apie 15 cm vatos. Tokio apšiltinimo pilnai užtenka jeigu klientai namelį naudoja laisvalaikiui ar nepastoviam gyvenimui. 

Jeigu klientas perka namelį gyvenimui visus metus, mes rekomenduojame didinti karkasą 5 cm ir į padidintą sluoksnį dėti mineralinės arba akmens vatos. Toks apšiltinimas atitinka apie 20 cm apšiltinimą vatos sluoksniu. Į padidintą karkasą taip pat galima dėti papildomai poliuretano, šis būdas labai sandarina namelį ir suriša visą konstrukciją.

Polių montavimas

Polių montavimas yra papildoma paslauga. Nameliams montuojame cinkuoto metalo įsriegiamus polius, dažniausiai pasirenkama apie 1,20m ilgis, o į žemę įleidžiama apie 1m. Polių ilgis taip pat gali priklausyti ir nuo grunto. Vienam namelio segmentui užtenka apie 15 polių, tad dviejų segmentų nameliams reikalinga apie 30 vienetų polių. 

Vieno segmento nameliams polių kaina 1000 eurų be PVM, jeigu namelis sudarytas iš dviejų modulių (MAXIS, MAXIS LONG, BUSINESS dvigubos versijos) kaina 2000 eurų be PVM. Į kainą įeina medžiaga, montavimas ir atvykimas. 

Jeigu klientas nori tvirtesnės konstrukcijos – sklype yra didelis ir purus viršutinis sluoksnis, sklypas vandeningas, smėlingas – tuomet patariame pagalvoti apie betonuojamus polius. Klientas polius gali darytis ir pats, visada pakonsultuojame ir patariame kaip tai atlikti. Betonuojamų polių sąmata yra didesnė, juos išbetonavus jie turi pastovėti bent porą savaičių prieš pastatant mobilų namelį.

Mobilių modulinių namelių transportavimas 

Transportavimas yra atskira paslaugą, tad klientas gali rinktis vežėją pats. Esant poreikiui, klientui pasiūlome savo partnerius, kurie užsiima namelių transportavimo paslaugomis. Namelis yra transportuojamas su specialia mašina, kuri pati pasikelia namelį (pakeliama su diržais) ir nukelia jį kliento sklype, todėl standartiniams nameliams pastatyti nieko papildomai samdyti nereikia. Transportavimo kaina priklauso nuo atstumo, reikalingų leidimų ir kitų niuansų – kaina visada aptariama su klientu individualiai. Už transportavimą atsiskaitoma transporto įmonei. Visada pasakome preliminarią kainą, bet tiksli visada suderinama su vežėju.  Prieš įsigyjant namelį būtina nusimatyti ar namelis gali būti transportuojamas į sklypą, jeigu kyla abejonių vežėjas gali atvažiuoti į vietą arba reikia jam atsiųsti nuotraukas pirminiam vaizdui susidaryti ir įvertinti situaciją. 

Kiti straipsniai