Mobilūs nameliai yra puikiai pritaikomi tiek vasaros, tiek žiemos sezonui. Todėl šiuo metu mobilūs nameliai gali būti naudojami ne tik kaip sodo nameliai bet kaip jaukūs, komfortiški gyvenamieji namai. Pasirinkę apsigyventini tokio tipo namelyje, jūs įgyjate daug privalumų. Namelis pastatomas greitai, per 3 mėn. ar greičiau, nereikė jokių statybos leidimų, derinimų, išvengsite biurokratinių niuansų ir taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Svarstantiems įsigyti mobilų namelį, kuriame ketinate gyventi visą sezoną, vertėtų žinoti keletą pagrindinių dalykų. Jei mobilus namelis bus skirtas gyventi visus metus, apšiltintų sienų storis gali ir būti didesnis nei 10 cm. Ištisus metus gyventi skirtas namelis taip pat gali būti  apšiltintas 15- 20 cm. Taip pat galima padidinti naudojamų aliuminio profilio langų paketų skaičių.  Tai yra siūlymas, kurį esant norui galima įgyvendinti, tačiau visada verta paskaičiuoti ar investicijos į papildomus sprendimus reikalingos ir padės sutaupyti šildymo kaštams, atsipirks.

„MM Statybos” komandos statomi mobilieji nameliai yra pritaikyti gyventi šaltuoju metų sezonu. Šiltinimui naudojama poliuretano putos, kurios padengiamos 10 cm sluoksniu. Taip pat, nameliuose sumontuoti aliuminio profilio langai, kurie pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Todėl puikiai išsaugos šilumą jūsų pasirinktame namelyje. Langai užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai. Taip pat pritaikyti kiti izoliacijos sprendimai.

Kas yra poliuretano putos ir kokie privalumai

Poliuretano putos – moderni, puikia technine charakteristika pasižyminti termoizoliacinė medžiaga. Ji  sudaryta iš plastikų, kurių viduje yra mažų dujų burbuliukų. Lyginant su akmens vata, poliuretano putos turi nemažai privalumų.

  • Medžiaga turi mažiausia šiluminį laidumą.
  • Pasižymi geru sukibimu su bet kokiu paviršiumi.
  • Atspari vandeniui.
  • Besiūlė šiltinimo danga, kuri užtikrina sandarumą.
  • Patikima ir ilgaamžiška net iki 50 metų.
  • Atsparios pelėsiui ir kitiems aplinkos veiksniams.

Akmens vatos trūkumai

Sudėtinga užpildyti plyšius, ertmes, kadangi šiltinama vatos lakštais juos sujungiant. Akmens vata yra pigesnė šiltinimo medžiaga, lyginant su poliuretano putomis. Tačiau pasižymi du kart prastesnėmis izoliacinėmis savybėmis, nei poliuretano putos. Kad užtikrinti kokybišką namelio apšiltinimą reikalingas 20 cm vatos sluoksnis. Akmens vata nėra visiškai atspari vandeniui, todėl sugeria drėgmę ir gali pradėti veistis pelėsis.

Bendradarbiaujant su klientais ir atsižvelgiant į jų norus „MM Statyba“ komanda pasiruošus pateikti ir apgalvoti papildomų šiltinimo sprendimo variantų, kad būtų galima kuo efektyviau sumažinti šildymo sąnaudas. Padidinti langų paketų skaičių, pasirūpinti papildomomis izoliacinėmis medžiagomis, galimybė padidinti apšiltinimo sluoksnį poliuretano putomis, karkaso padidinimas  papildomai 5cm  ar net 10 cm. Jeigu kliento netenkintų parinkta apšiltinimo medžiaga yra galimybė ją keisti.

Mūsų pasirinkti ir naudojami technologiniai sprendimai mobilių namelių statyboje pasirinkti atsižvelgiant į kokybę ir ilgaamžiškumą. Statome ne tik atsižvelgdami į rinkos poreikius, tačiau ir prisitaikome prie individualių kliento sprendimų, kiek tai leidžia ir neįtakoja namelio konstrukcijos tvirtumui, kokybei, ilgaamžiškumui bei transportavimui.  Nenustojame tobulėti, todėl nuolatos ieškome naujų technologinių sprendimų, kurie būtų dar geresni, medžiagų, kurios būtų dar geresnės, novatoriškesnės, gamintojų, kurie gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir bendradarbiavimą,.

Norite sužinoti daugiau apie mobilius namelius ir įvairius klientų pritaikomus sprendimus, galimybes, susisiekite su mūsų komanda tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai