Mobilūs nameliai tampa vis populiaresnis pasirinkimas, todėl mūsų noras suprojektuoti namelių dizainą tokį, kad būtų kuo patrauklesnis klientui ir butų pritaikytas įvairaus pobūdžio aplinkose. „MM Statyba“ komandos tikslas – parinkti kokybiškus, ilgaamžiškus sprendimus, kurie padėtų naudojant naujausias technologijas ir medžiagas sukurti mobiliuosius modulinius namelius jums.

Nors jau kelis dešimtmečius plastikiniai langai neturėjo sau lygių konkurentų vis dažniau girdime apie jų mažesnį naudojimą rinkoje. Verta paminėti pagrindinius plastikinių langų profilio trūkumus: nesandarumas, neatsparumas mechaniniams pažeidimams, toksiškumas, prasta ventiliacija, didelis išsiplėtimo koeficientas ir kt.

Aliuminis yra itin stipri medžiaga. Tai iš tiesų išskirtinė aliuminio savybė, leidžianti sukurti estetišką vaizdą ir garantuoti tvirtumą. Aliuminio profilio langai yra ilgaamžiai, teigiama, kad jų eksploatavimas gali siekti net apie 80 metų.  Mes jums siūlome juodos spalvos atsidarančius arba neatsidarančius vitrininius aliuminio profilio langus, kurie puikiai išpildo mobilaus namelio dizainą.

Taip pat, aliuminio profilio langai tinka ne tik mobiliuosiuose nameliuose bet ir terasų stiklinimui kurie suteikia jaukumo, šilumos.

Mobilaus namelio aliuminio profilio langų privalumai

Vienas iš pagrindinių privalumų tai, kad mobilaus namelio aliuminio profilio langai pasižymi ilgaamžiškumu. Tokie langai bus nepakeitę savo išvaizdos ir savybių daugelį metų.

Dėl specialios dangos, kuria dengiamas lango profilis, juos lengva prižiūrėti. Ji apsaugo ne tik nuo oro sąlygų, kurios gali neigiamai paveikti langą (drėgmės, korozijos) bet ir nuo susibraižymo. Jie neblunka saulėje, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti.

Aliuminio langai pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Todėl puikiai išsaugos šilumą jūsų pasirinktame namelyje.

Langai užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai.

Aliuminio profilis yra patvarus, atlaiko dideles apkrovas ir nesideformuoja.Tai puikus pasirinkimas norint turėti didelius vitrininius langus.

Aliuminio medžiaga yra draugiška aplinkai, tai pasirinkimas vertinantiems ekologiškumą. Aliuminį paprastą perdirbti, o perdirbto aliuminio profiliai nepraranda kokybės.

Aliuminio profilio langų trūkumai

Turbūt esminis šių langų skirtumas, lyginant su plastikiniais langais – kaina. Tačiau, tai yra normalu, juk kalbame apie visiškai kitos kokybės produktą. Aliuminio profilio langai kainuoja brangiau, nei plastikiniai. Tačiau, norint pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas klientams mūsų įmonė „MM Statyba“ renkasi tik tas medžiagas kurios atitiktų kliento lūkesčius ir būtų ilgaamžiškos.

Renkantis langus daug kas priklauso ne tik nuo skiriamos pinigų sumos, bet ir nuo to, kokios konstrukcijos pastatas ir kokie langai labiausiai tiks norint sukurti gražią mobilaus namelio architektūrą. Juodos spalvos aliuminio profilio langai  – pasirinkimas, kuris ypatingai tinga ne tik kokybės, tačiau ir išvaizdos prasme mūsų statomiems mobiliems moduliniams nameliams MINIS, MIDIS, MAXIS. 

Norite sužinoti daugiau apie mobilius namelius ir įvairius klientų pritaikomus sprendimus, galimybes, susisiekite su mūsų komanda tel. 8 645 50 965 arba el. p. info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai