,,MM Statyba“ yra pirmaujanti modernių, funkcionalių ir ekonomiškų įvairaus dydžio mobilių modulinių namelių, skirtų ne tik laisvalaikiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui, gamintoja. Nuosekliai siekdami naujovių, mes nuolat siūlome šiuolaikiškus sprendimus, pagrįstus naujausiomis gamybos technologijomis. Jau 14 metų savo klientų svajones paverčiame realybe ir viso proceso metu teikiame profesionalius patarimus bei konsultacijas. Turėdami gausią kvalifikuotų specialistų komandą, aprūpintą aukščiausios kokybės statybos priemonėmis, siekiame pranokti visų savo vertinamų klientų lūkesčius!

Nuolat giliname savo žinias, ieškome geriausių namelio statymo sprendimų, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir su laiku plečiame turimų namelių modelių asortimentą. Nuolat edukuojame savo klientus, nes priimant tokį svarbų žingsnį, kaip mobilaus namelio įsigijimas, norisi būti užtikrintu dėl savo sprendimo. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl aliuminio profilio langai yra geriausias pasirinkimas mobiliuose moduliniuose nameliuose.

Nors plastikiniai langai daug metų buvo pagrindinis žaidėjas rinkoje, jie pasižymi ne vienu trūkumu. Šie langai yra nesandarūs, neatsparūs mechaniniams pažeidimams, toksiški, ventiliacija prasta, o Išsiplėtimo koeficientas  didelis. Norėdami pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas klientams, renkamės tik tas medžiagas, kurios atitinka kokybės ir ilgaamžiškumo standartus. 

Aliuminio langai – modernus, patvarus ir energiją taupantis sprendimas

Tai idealus variantas vertinantiems ir ieškantiems kokybės. Nors aliuminio profilio langai kainuoja daug brangiau nei plastikiniai, tai labai svarbi investicija į kokybišką mobilų modulinį namelį. Aliuminis – trečias labiausiai paplitęs elementas žemės plutoje ir gausiausias metalas planetoje. Šis metalas itin pamėgtas ir plačiai naudojamas langų bei durų gamyboje, taip pat tinka terasų stiklinimui, nes suteikia jaukumo ir šilumos.

Mobilaus namelio aliuminio profilio langų privalumai

Ilgaamžiškumas – tokie langai nepakeis savo Išvaizdos ir savybių daugelį metų. Tai yra vienas Iš pagrindinių privalumų, nes investavus į geros kokybės langus, jie džiugins ilgą laiką.

Juos lengva prižiūrėti! Taip yra dėl specialios dangos, kuria dengiamas lango profilis. Ji apsaugo ne tik nuo oro sąlygų, kurios gali neigiamai paveikti langą (drėgmės, korozijos) bet ir nuo susibraižymo. Jie neblunka saulėje, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti.

Puiki šilumos izoliacija yra viena iš daugelio aliuminio langų savybių. Aliuminio profilio langai taip pat atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus, todėl puikiai Išsaugo šilumą mobiliame moduliniame namelyje.

Aliuminio profilio langai užtikrina optimalią mobilaus namelio mikroventiliaciją. Termoizoliacines savybes jie Išlaiko net ir tuomet, kai mobiliems nameliams naudojami vitrininiai langai.

Tai puikus pasirinkimas norint turėti didelius vitrininius langus. Taip yra todėl, nes aliuminio profilis yra patvarus, atlaiko dideles apkrovas ir nesideformuoja.

Tai pasirinkimas vertinantiems ekologiškumą, nes aliuminio medžiaga yra draugiška aplinkai. Aliuminį paprastą perdirbti, o perdirbto aliuminio profiliai nepraranda kokybės.

Bendrai peržvelgiant visas aliuminio profilio langų savybes galime teigti, kad tai yra produktas į kurį verta invertuoti. Kadangi mūsų komandos užduotis yra gaminti kokybiškus modulinius namelius, visuose mūsų statomuose nameliuose yra naudojami būtent šie langai.

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteikiame profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

Kiti straipsniai