Džiaugiamės galėdami galėdami pristatyti dar vieną puikų įgyvendintos terasos ir stoginės montavimo projektą Kaune. Kliento pasirinktos medžiagos ir sukurtas vizualas, ne tik sukuria estetinį vaizdą, tačiau kokybiškos medžiagos leis džiaugtis poilsio zona ilgus metus.

Terasai klientai pasirinko vakuuminiu giluminiu būdu impregnuotos pušies terasines lentas. Tai kokybės ir kainos santykio ,,lyderės” ir nebe dažniausias klientų pasirinkimas. Speciali terasinių lentų apdirbimo technologija leidžia prailginti terasinių lentų tarnavimo laiko, mediena apsaugoma nuo įvairių aplinkos veiksnių.

Siekiant sukurti išskirtinumą, priderinta tamsesnės nei terasa spalvos stoginė su atspalvį turinčia deimantinio polikarbonato danga, kurios lakštai yra padengti UV spinduliams atspariu sluoksniu, tad klientai ne tik ramiai ir saugiai galės mėgautis gražiomis vasaros dienomis būdami po stogine, tačiau ir pati stoginės danga yra apsaugoma nuo aplinkos poveikio, temperatūros svyravimų.

Klientui buvo svarbu pasirinkti tinkamą dangą, kuri praleistų daug šviesos, ir kuriai taip pat būtų galima skirti mažiau laiko priežiūrai. Būtent Diamond polikarbonato danga turi išskirtines savybes, kurios kliento lūkesčius pateisins 100 procentų. Stoginės danga yra:

  • Atspari dūžiams, smūgiams, krušai.
  • Atspari temperatūrų pokyčiams, apsauga nuo UV spindulių.
  • Turi didelį šviesos pralaidumą.
  • Itin geros izoliacinės savybės, yra ilgaamžiška.
  • Šiai danga suteikiama net 10 m garantija.

Naudotos medžiagos stoginei:
1. C24 klasės karkasinė mediena.
2. Nerūdijančio plieno medvaržčiai.
3. Stogo danga-deimantinis (banguotas) polikarbonatas.
4. Lietaus sistema.

Naudotos medžiagos terasai:
1. Dvigubas C24 klasės medienos karkasas.
2. Vakuuminiu būdu impregnuotos pušies medienos terasinės lentos.
3. Betonuojami poliai.
4. Paslėpta tvirtinimo sistema.

Jeigu ir Jums aktualus terasos ar stoginės įrengimas, kviečiame susisiekti tel. 8 647 75 607, el. p.  info@mmstatyba.lt