Ant daugiaaukščio pastato Kaune sumontuota kelių lygių vakuuminiu būdu impregnuotos pušies medienos terasa buvo sumontuota 2021 met kovo pradžioje. Prieigai prie pagrindinės terasos, nuo kurios atsiveria įspūdingas miesto vaizdas, taip pat sumontuota takas su laipteliais. Išlaikyti terasos stabilumą ir ilgaamžiškumą pasirinkta ne tik vakuuminiu giluminiu būdu impregnuota mediena, kuri ypač atspari aplinkos veiksniams, drėgmei, puvimui, kenkėjams, grybeliui ir kita, tačiau taip pat ir cinkuoto metalo karkasas. Tokia terasa gyventojams tarnaus ilgus metus, o prireikus atsinaujinti – renovuoti terasą, užteks pasikeisti tik terasines lentas, o ne visą konstrukciją.

Visai neseniai apsilankėme pas užsokovus pasižiūrėti kokius sprendimus užsakovai pritaikė, kaip terasa atrodo šiandieną. O terasa atrodo puikiai. Terasa po montavimo darbų, terasinėms lentoms išdžiūvus nebuvo papildomai alyvuota, todėl veikiama aplinkos veiksnių, ddesnės apkrovos terasa yra pašveisėjusi, tačiau savo techninių savybių, atsparumo nepraradusi.

,,MM Statyba” terasas rekomenduoja bent kartą į metus atlikti terasos priežiūros darbus – nusiplaukti, pašveisti, jei reikia, ir impregnuoti, terasines lentas. Terasą prižiūrėti būtina, jei norima, kad laisvalaikio ir poilsio zona galėtumėte džiaugtis ilgus metus ir terasa atrodytų kaip nauja.

Žemiau pateikiame nuotraukas kaip terasa atrodė tik sumontavus (darganu, lietingu oru) ir kaip terasa atrodo šiandieną.

Naudotos medžiagos:
1. Giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota pušis.
2. Cinkuoto metalo dvigubas karkasas
3. Paspėpta tvirtinimo sistema.

Daugiau informacijos apie vakuuminiu giluminiu būdu impregnuotos medienos pasirinkimą galite sužinoti čia.

Jeigu ir Jums aktualus terasos ar stoginės įrengimas, kviečiame susisiekti tel. 8 647 75 607, el. p.  info@mmstatyba.lt