Kai terasos renovacija tampa dideliu iššūkiu, tuomet MM Statyba specialistai skuba į pagalbą. Sumontuotai terasai nublukus, praradus pirminę spalvą bei išvaizdą, reikalingas terasos atnaujimas, impregnavimas, kad terasa vėl atrodytų lyg nauja ir būtų suteikiama papildoma apsauga, siekiant prailginti terasos ilgaamžiškumą.

Buvo atliekamas egzotinės medienos – braziliško tikmedžio terasos atnaujinimas, impregnavimas.

  1. Pirmiausia terasa patikrinta, atliktas terasos sutvirtinimas.
  2. Terasa nuplauta su ,,Karcker” įrenginiu (naudota rotacinės srovės galvutė). Tokiu būdu terasa gerai nuplaunama. Kur reikia, pašveičiami pajuodavimai ar pažaliavimai. Prireikus galima naudoti ir specialią priemonę terasos valymui.
  3. Leidžiama terasai gerai išdžiūti.
  4. Medienos impregnavimas, padengimas yra labai svarbu. Taip pat svarbu pasirinkti geras, kokybiškas medžiagas. Mediena patartina dengti medžiagomis, kurios geriasi tiesiai į medį ir nepalieka dengiamojo sluoksnio pertekliaus, plėvelės. Naudota Woca alyva su spalva. Buvo dengiama vienu sluoksniu.

Alyva  užtikrina stiprią terasos medienos apsaugą nuo vandens, purvo. Taip pat užkerta kelią  pelėsio ar grybelio atsiradimui. Kitas alyvos privalumas, kad  ji paryškina medžio struktūrą bei apsaugo nuo UV poveikio. Alyva yra pagaminta vandens pagrindu,  todėl draugiška aplinkai.  Jeigu norima atgaivinti spalva, tada galima į natūralios spalvos alyvą įdėti norimos spalvos pigmento ir dengti terasą. Alyvą net galima maišyti tarpusavyje, norint išgauti atitinkamą spalvą, jei siūlomoje paletėje nerandate sau patinkančios.

Jeigu turite klausimų dėl terasos atnaujinimo darbų, montavimo darbų, mielai Jus pakonsultuosime. Kreipkitės! www.mmstatyba.lt I 8 6 45 50 965