Dažnai jums pabrėžiame, kad terasa yra viena svarbiausių namo vietų, o kai dar atsiveria toks nuostabus vaizdas, tai gali tapti ne tik jaukus kampelis laisvalaikio praleidimui su šeima, bet ir poilsiui.

Klientas galėjo pasigirti gražiu vaizdu iš balkono, tačiau ne pačiu balkonu. Todėl nusprendė pasikviesti mūsų komandą ir balkonui suteikti gyvybės jį atnaujinant, sumontuojant terasą.

Terasos montavimui pasirinkta vakuuminiu giluminiu būdu impregnuota pušis. Mūsų pastebėjimu, tai vienas geriausių pasirinkimų kainos ir kokybės atžvilgiu. Terasinių lentų impregnavimo būdas puikiai apsaugo medieną nuo aplinkos veiksnių, terasa ilgai išlieka tvirta ir apsaugota.

Kadangi terasos montavimas buvo atliekamas balkone, todėl karkaso montavimui pasirinkti plastikiniai pjedestalai, kurių dėka karkasas pakeliamas nuo žemės ir sulyginamas terasos aukštis.

Naudotos medžiagos:

  1. Dvigubas C24 klasės medienos karkasas.
  2. Vakuuminiu būdu impregnuotos pušies terasinės lentos, rifliuotu paviršiumi.
  3. Plastikiniai pjedestalai.
  4. Paslėpta tvirtinimo sistema.

Jeigu ir jūs norite įsirengti terasą, kuri pateisins visus Jūsų lūkesčius, kviečiame susisiekti su ,,MM Statyba“ komanda! www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965