Pastebėjome, kad vis daugiau klientų pageidauja įsirengti didesnes, erdvesnes terasas su skirtingomis poilsio zonomis. Tai tik patvirtina, jog terasa yra svarbi erdvė mūsų poilsiui, laisvalaikiui. Šis projektas atspindi būtent tai, apie ką dažnai kalbame ir rekomenduojame klientams. Tai terasos įsirengimas ir erdvės suskirstymas į atskiras erdves pagal gyventojų poreikius.

Klientai įsirengė terasa su atviromis ir uždaromis erdvėmis. Atviros, neuždengtos stogine erdvės us panaudojamos poilsio zonai pastatant lauko baldus, gultus,o uždengta erdvė, maudynėms sūkurinėje vonioje. Juk ženkliai smagiau mėgautis vandens pramogomis, kai į akis nespigina saulė, ant galvos nelyja ar nesninga, nepučia vėjas.

Šios terasos montavimui pasirinkta vakuuminiu giluminiu būdu impregnuotos pušies medienos rifliuoto paviršiaus terasinės lentos. Nors rifliuoto paviršiaus terasinių lentų priežiūra šiek tiek sunkesnė, reikalauja daugiau pastangų nei teraslentės su lygiu paviršiumi, tačiau estetinis vaizdas atperka visus kliento lūkesčius, o tas svarbiausia!

Medinės terasos bendras aukštis derintas atsižvelgiant į namo langų, durų aukštį, todėl terasa gana aukšta. Pasirinktas laiptelio montavimas aplink visą terasą. Bendras ilgis net 34 metrai!

Naudotos medžiagos terasai:
1. Dvigubas C24 klasės medienos karkasas.
2. Vakuuminiu būdu impregnuotos pušies terasinės lentos.
4. Betonuojami poliai.
5. Paslėppta tvirtinimo sistema CAMO.

Jūs tai pat norėtumėte tokio terasos montavimo sprendimo? Jei tai, nedvejokite! dabar puikus metas įsirengti terasą.

Kviečiame susisiekti 8 645 50 965, info@mmstatyba.lt